30.01.2016 01:21

Hitman Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

2012 yılında Hitman serisini yeniden ele alan Square Enix, oyunun yeni serisi Hitman'ı duyurdu. İşte Hitman'in sistem gereksinimleri!

Square Enix tarafından geçtiğimiz sene içinde tanıtılan Hitman’ın yeni oyunu Enter A World Of Assassination’ın çıkmasına kısa bir süre kala sistem gereksinimleri açıklandı. Oyuncuların 2016 yılında çıkışını gerçekleştirecek olan oyunlardan merakla beklediği Hitman’ın, PC oyuncuları tarafından en çok merak edilen konularından biri olan oyunun sistem gereksinimleri açıklandı. Sistemleri yavaş yavaş zorlamaya başlayan yeni nesil oyunlardan nasibini alan Hitman Enter A World Of Assassination, etkileyici grafiklerle gelecek gibi görünüyor.Hitman serisinin yeni oyunu olacak olan Enter A World Of Assassination’ın sistem gereksinimleri ise aşağıdaki şekilde olacak.

Hitman Enter A World Of Assassination Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler:

    • İşletim Sistemi: Win7+ 64 bit
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 6870
    • DirectX: Sürüm 11

Mart 2016 tarihinde PC, Xbox One ve PS4 için çıkışını gerçekleştirecek Hitman Enter A World Of Assassination oyununun Steam PC ön sipariş fiyatı ise 148.99 tl olarak belirlenmiş durumda. Bakalım oyun severler Hitman Enter A World Of Assassination’ı beğenecek mi?