28.06.2016 18:28

Honor 8 Modelinin Detayları Ortaya Çıktı

Huawei'nin beklenen Honor 8 modelinin tasarımı ve teknik özellikleri belli oldu. İşte merakle beklenen Honor 8'in teknik detayları ve özellikleri.

2016 yılına bomba gibi giriş yapan Huawei firması yeni tasarımları ile akıllı telefon modellerini üretmeye devam ediyor. Ülkemizde Türk Telekom markası adı altında satışı yapılan Honor 7 modelinin bir üst sürümü olan Honor 8‘ni teknik özellikleri ve tasarımı hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Daha Güçlü Bir Telefon

Huawei firması pazarda çok fazla satış yapamıyor olsa da yeni ürettiği modeller ile satış oranlarını daha çok artırmaya çalışmaktadır. Honor 7 Türk Telekom Markası adı altında ülkemizde satışa çıktı ve kullanıcılar tarafından beğenilen bir model oldu. Huawei takipçilerin büyük bir ilgi ile beklediği Honor 8 daha güçlü ve daha iyi özellikler ile piyasaya çıkacak.

Apple ve Samsung’un çalışmalar yaptığı çift kamera konusunda Huawei‘de büyük bir atak yaptı. Honor 8 modelinin arkasında iki tane kamera olacak. Bu kameraların 12 MP olması beklenirken ön bölümde bulunan selfie kamerasının 8 MP olması beklenmektedir.

153 gram ağırlığında piyasaya çıkması beklenen Honor 8’in Full HD 5.2 inç büyüklüğünde bir ekranı olması ve 4 GB RAM ile 64 GB’lik depolama alanına sahip olması beklenmektedir. Android 6 Marshmallow işletim sistemine sahip olması beklenen Honor 8 modeli 2.900 mAh bataryaya sahip olaca. Fiyatı ve çıkışı hakkında henüz bir detay yok.