HTC’nin Yeni Yıl Bombası: HTC One X9

Yılın sonuna gelmemize rağmen hızını kesmeyen HTC, HTC One X9 modelini tanıtacak. Peki HTC One X9 özellikleri neler olacak? İşte HTC One X9 modelinin detayları!

2015 yılında piyasaya bir çok akıllı telefon süren HTC, yılın sonuna gelmemize rağmen hızını kesmeden akıllı telefon çıkarmaya devam ediyor. Şirket şimdi yeni bir akıllı telefonu daha tanıtmaya hazırlanıyor.

HTC One X9 isimli yeni telefon daha önce birçok kez sızdırılmıştı ve bu modelin HTC‘nin amiral gemisi olması yerine daha çok orta segmente hitap edeceği söyleniyordu. HTC One X9 modelinin 24 Aralık günü tanıtılması bekleniyor.

HTC One X9 Ne Zaman Tanıtılacak?

HTC kendi resmi Weibo (Çin sosyal ağ) hesabında yeni bir teaser görüntü yayımladı. HTC’nin yayınladığı teaser görüntüsünde 24 Aralık’ta ‘üstün Noel hediyesi’ yazısı dikkat çekiyor. Ayrıca teaser görselde tanıtılması beklenilen akıllı telefon HTC One X9‘un çizimi yer alıyor ve ortasında ‘X’ işareti bulunuyor.

Ekran Alıntısı

Tayvan’da yayınlanan bir rapora göre HTC‘nin yeni modeli HTC One X9, 366 dolar ile 457 dolar aralığında bir fiyat etiketine sahip olacak.

HTC One X9 Özellikleri:

5.5 inç FullHD (1920 x 1080) Ekran

2GB RAM Bellek

16GB Dahili Depolama Alanı

2.2GHz Hızında 8 Çekirdekli İşlemci

13 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera

Android 5.0.2 Lolipop İşletim Sistemi