27.04.2016 04:12

HTC One S9 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

HTC One S9 hakkında akıllarda birçok soru varken, HTC firması HTC One S9’un tanıtımı yaptı. HTC One S9 hakkında işte tüm bilgiler.

Öncellikle HTC One S9 biraz daha orta seviyeye yakın donanım ve teknik özellikler taşıyor. Doğrusu HTC 10’dan sonra bu kadar yakın bir sürede HTC firmasının HTC One S9 serisini üreteceğini düşünmüyorduk.

htc-one-s9

HTC One S9 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

 

HTC firması lansman tanımında HTC One S9 için, kullanıcıların ihtiyaçları ne olursa olsun, kamera yönünden gelişmiş özellikler sunuyoruz demiş olsa da HTC One S9’un arka kamerası 13 MP çözünürlüğe sahip. Ön kamera ise Ultrapiksel bir çözünürlük kalitesi sunuyor. Ekran olarak ise 5 inç boyutunda Full HD IPS ekrana sahip, yine tanıştık olduğumuz 8 Adet, Helio X10 yonga setinden gücünü kavrayan Cortex-A53 çekirdeği HTC One S9 donanımında mevcut.

 

Çizgisinde üretimine devam eden HTC firması HTC One S9 için görsel anlamda da yine grafiğini bozmadı ve bu modelinde de metal kasa çerçevesi kullandı. Dikkatimizi çeken bir ayrıntı var, oda telefonun ön panelinde bulunan BoomSound teknolojisine sahip hoparlörler olması.

 

HTC One S9’un eksik kalan özelliklerinden biri ise parmak izi okuyucusunun bulunmaması. Bütün bu zayıf donanımının yanında fiyatı da oldukça yüksek, Avrupa’da önümüzde ki günlerde satışı başlayacak olan HTC One S9 için düşünülen satış fiyatı ise tam 650 Euro.

 

HTC firması istediği trendi HTC One S9 ile yakalayabilecek mi, bekleyip göreceğiz.

 

 

 

Kategoriler: İnceleme