05.05.2017 09:52

HTC’nin Kırmızı Renge Sahip HTC U 11 Modeli Ortaya Çıktı!

Yeni amiral gemisini kısa bir süre içinde tanıtacak olan HTC'nin kırmızı renge sahip olacak olan HTC U 11 modeli ortaya çıktı.

HTC’nin mayıs ayının ortalarına doğru tanıtacağı yeni amiral gemisi HTC U 11’in kırmızı renge sahip olacak olan sürümü ortaya çıktı. HTC’nin yeni amiral gemisi HTC U’nun 16 Mayıs 2017‘de tanıtılması bekleniyor. HTC’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi HTC U’nun mükemmel özelliklere sahip olacağı biliniyordu. Özellikle dokunmaya duyarlı Edge Sense adı verilen bir kenarla gelmesi daha çıkmadan pek çok kişinin ilgisini çekmişti.

Kırmızı Renkli HTC U 11 Ünlü Twitter Sızıntıcısı Tarafından Sızdırıldı!

Twitter üzerinden başarılı sızıntılarıyla adından söz ettiren @OnLeaks‘in çok güvenilir bir kaynağına dayandırdığı habere göre HTC’nin yeni amiral gemisi HTC U 11’in kırmızı renkli sürümü olacak. Parlak bir kırmızı renkle gelecek olan HTC U 11 ince ve duyarlı bir çerçeve ile gelecek ancak HTC U 11’in alt ve üst çerçeveleri o kadar da ince olmayacak.

HTC’nin yeni amiral gemisinin özelliklerine bakıldığında ise HTC U 11 gücünü Snapdragon‘un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 835 işlemciden gücünü alacak. HTC ayrıca bu yeni akıllı telefonunun 6 GB RAM ile destekleyecek ve 64 GB dahili depolama alanı 64 GB ya da 128 GB dahili depolama alanı seçeneğiyle kullanıcılara sunacak.

2017 model akıllı telefonlar gibi güçlü bir kamera ile gelecek olan HTC U 11’in 12 megapiksel çözünürlüğünde bir arka kamerası ve 16 megapiksel çözünürlüğünde bir ön kamerası olması bekleniyor.

USB Type C bağlantı noktasıyla gelecek olan HTC U 11’in Android 7.1 Nougat işletim sistemiyle gelmesi bekleniyor. Bakalım HTC’nin yeni amiral gemisiz bizleri daha fazla şarşırtmayı başarabilecek mi?

Kategoriler: HTC Mobil