09.06.2017 18:42

Huawei Honor 9 Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı

Huawei Honor 9 akıllı telefonlarının tanıtımlarından önce beklenen özellikleri ortaya çıktı. Huawei Honor 9 serisi için beklenen özellikler neler?

xperia-xz-slow-motion-karsilasitmasi

P10 ve P10 Plus akıllı telefonlarıyla kendisini gösteren Huawei, şimdi ise yeni bir telefon modeli üzerinde çalışmakta. Huawei Honor 9 modeli olarak adlandırılan yeni model için çalışmalarının devam ettiği belirtilen markanın yeni seri akıllı telefonlarının tanıtım tarihi de ortaya çıkmıştı. Huawei Honor 9 serisinin tanıtımı için artık sayılı günler kala, yeni seri akıllı telefonların özellikleri paylaşıldı. 12 Haziran’da tanıtılması beklenen Huawei Honor 9 serisinin özellikleri ise Weibo üzerinden yapılan paylaşımlarla ortaya çıktı. Markadan resmi açıklama gelmediği için henüz iddia olarak kalan özelliklerde dikkat çeken detaylara bakalım.

Huawei Honor 9 Beklenen Özellikler

İlk olarak Huawei Honor 9 telefonlarının içerisinde Kirin 960 işlemcilerinin bulunduğu belirtiliyor. Kirin 960 işlemcileri, P10 ve P10 Plus modellerinde de yer alan işlemci serisinden olarak biliniyor. Hal böyle olunca orta segment akıllı telefonlar değil üst segment akıllı telefonlara dahil edilmesi beklenen Huawei Honor 9 telefonlarının, RAM bellek miktarı da yine üst segment serilerinin özelliklerini yansıtıyor.

Huawei Honor 9

İki farklı RAM seçeneğiyle gelmesi beklenen Huawei Honor 9 modelinin 4 GB RAM bellekli ve 6 GB RAM bellekli modellerini göreceğiz. 5.15 inç ekran ve Full HD çözünürlük gibi detayları da olması beklenen Huawei Honor 9 serisinin kamera kısmında ise 12 MP ve 20 MP olmak üzere çift arka kamera kullanılması bekleniyor. Tüm bu detayların tanıtımdan sonra netlik kazanacağı ve şu an için sadece Huawei Honor 9 özelliklerinin iddialardan ibaret olduğunu belirtelim.