07.10.2017 00:43

Huawei Mate 10 Batarya Konusunda İsteneni Verecek

Huawei Mate 10 akıllı telefonlarının bu kez pil kapasiteleri ortaya çıktı. Huawei Mate 10 modelinin pil kapasiteleri ne kadar olacak? Detaylar haberimizde.

Huawei Mate 10

Her geçen gün Huawei Mate 10 akıllı telefonları için yeni bir detay daha öğreniyoruz. Yeni akıllı telefonların tanıtımı için 10 günlük bir süreç var ve marka bu süreçte sürekli ses getirecek bilgiler vermeye devam edecek gibi gözüküyor. Şu ana kadar gelen bilgilere bakacak olursak, her açıdan daha iyi bir akıllı telefon modelinin kullanıcılara sunulacağı belirtiliyor.

Yapay zeka teknolojisi, çift arka kamera, yeni lensler, tam ekran teknolojisi, yeni ekran teknolojileri derken, bu kez Huawei Mate 10 akıllı telefonları için batarya kapasitesi konusunda bilgiler ortaya çıktı. Bu konuda paylaşılan bilgilerde yeni modelin gerçekten iddialı olacağının başka bir kanıtı.

Huawei Mate 10 Pil Kapasitesi Ne Kadar Olacak?

Diğer modellerde olduğu gibi bu modelde 2000 mAh ile 3000 mAh arasında bir batarya görmeyeceğiz. Huawei Mate 10, daha çok Lenovo akıllı telefonlarında yer alan 4000 mAh değerinde pillere sahip olacak. Batarya kapasitesinin de bu derece yüksek olması, Huawei Mate 10 akıllı telefonlarının amiral gemisi modelleri içerisinde dikkat çekecek bir seri olacağının kanıtı.

Huawei Mate 10

Son olarak pil kapasitesi konusunda önemli bilgileri ortaya çıkan Huawei Mate 10, daha birçok konuda öncü serilerden biri olacak gibi. Daha detay bilgileri bekliyoruz. Tanıtımın 16 Ekim tarihinde olduğunu da bir kez daha belirtelim.