23.06.2016 00:28

Huawei Mate 8: Force Touch ile Geliyor!

Huawei Mate ailesinin yeni üyesi Mate 8 Çin’in TENAA ajansından ilgili sertifikalarını aldı ve Force Touch ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Akıllı telefon üretici firmalar arasında saygınlığını ve marka değerini koruyan Huawei Mate ailesinin yeni üyesi olan Mate 8 için Çin’in TENAA ajansına başvuruda bulunarak ilgili sertifikalarının teslim edilmesini istedi. İlgili ajans ise detaylı incelemeler sonucunda Mate 8’in sertifikasını teslim ederken, Huawei Mate 8’in önemli özelliğini kullanıcılar ile paylaştı ve amiral gemi telefonun Force Touch Ekran ile geleceğini duyurdu.

Huawei Mate 8’e Yeni Özellik: Force Touch Ekran!

Öncellikle şunu söylemek gerekirse Mate 8, Huawei markasının en önemli ve etkileyici modellerinden biri. Diğer taraftan bu model bir varyant olarak gelecek yani var olan modelin üstüne ekleme yapılıp piyasaya tekrar sürülen model olacak ve eski Mate 8’den farklı en çarpıcı özelliği ise dokunma hissi uyandıran Force Touch Ekranı olacak. Son günlerde özellikle Apple’ın Çin’de kopya işlemine takılmış olması ile satışlarını daha da katlayan Huawei, bakalım yeni varyant Mate 8 ile nasıl bir satış grafiği yakalayacak.