30.04.2016 11:16

Huawei Mate 9 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

Huawei'nin yeni amiral gemisi olacak Huawei Mate 9 neredeyse satışa hazır peki Huawei Mate 9 özellikleri neler? İşte Huawei Mate 9 ile ilgili tüm bilgiler.

Huawei markası artık mobil dünya sektöründe global anlamda söz sahibi bir firma, Huawei, Mate 8 ile dünya çapında milyonlarca satış trendini yakaladı ve bunu Huawei Mate 9′lada başarmak istiyor.

HTC One S9 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

Huwaie, kullanıcılarına üstün donanım özelliklerini sunmayı hedefliyor. Huawei Mate 9’da kendi firmalarının yapımı olan 8 çekirdek işlemci, Kirin 960 yonga setiyle buluşacak. Huawei Mate 9’da bizi yine çift kamera bekliyor, çözünürlük oranı ise 20 MP. Çözünürlüğün 20 Megapiksel’e çıkması ile birlikte kamera sensörleri ve yazılımları da güçlendirilmiş.

Huawei Mate 9 Ne Zaman Çıkacak, Fiyatı Ne Kadar?

Huawei Mate 9‘un bu yılın son çeyreğin de yani Ekim ayından sonra satışa sunulması hedefleniyor, Huwai Mate 9 için öngörülen tahmini Türkiye satış fiyatı ise 650 Euro gibi bir rakama tekabül edecek.

Huawei Mate 8 ile satış grafiğini dünya çapında artıran Huawei firması, bakalım Huawei Mate 9 ile de aynı trendi yakalayabilecek mi?