19.09.2016 17:00

Hülya Avşar’dan Instagram’da Eski Eşine İltifatlar

Ünlü sanatçı Hülya Avşar Instagram'dan eski eşine iltifatlar etti. Instagram'da paylaştığı fotoğrafın altında Kaya Çilingiroğlu'na en güzel dileklerini iletti.

Magazin dünyasında her daim konu olmaya başarabilen Hülya Avşar, eski eşine Instagram hesabından iltifatlar etti. Bir dönem evli olduğu Kaya Çilingiroğlu ile kızı Zehra için dost olmayı başaran Hülya Avşar, eski eşini desteklemekten de vazgeçmiyor. Trt Spor ekranlarında yayınlanacak olan” Stadyum “programında yorumcu olarak bulunacak olan eski eşine, Instagram’dan güzel dileklerini iletti. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına” sevgili Kaya ve arkadaşlarına TRT Spor’daki Stadyum programında bol şanslar diliyorum. Ve en güzel yorumları orada izleyeceğimize inanıyorum. “ notunu düştü.

Hülya Avşar Aramızda Kalmasın Programında

Sevgili Kaya ve arkadaşlarına Trtspor’daki Stadyum programında bol şanslar diliyorum. Ve en güzel yorumları orada izleyeceğimize inanıyorum.

Hülya Avşar (@hulyavsr) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Bugün sunucularının arasında kardeşinin de bulunduğu” Aramızda Kalmasın “ programına telefonla bağlanan Hülya Avşar, samimi açıklamalarda bulundu. Kaya Çilingiroğlu ile yaşadığı çalkantılı evlilik hayatının bitmesinin ardından iki dost olarak kalabilmeyi başaran çift, şu sıralar kızı Zehra’nın okulu dolayısıyla çok heyecanlı olduklarını söyledi. Eğitimine Londra’da devam edecek olan kızı Zehra’dan ayrılacağı için üzgün olduğunu belirten Hülya Avşar, üzüntüsünü spor tutkusu ile atmaya çalıştığını dile getirdi. Ayrıca duygusallığını hobileri ile atmayı başaran güzel sanatçıdan 2017’de “Selfie” adında bir film geliyor.