04.10.2016 14:21

İbrahim Büyakak’ın Instagram’da Yıldönümü Paylaşımı

İbrahim Büyükak sevgilisiyle yıl dönümlerini Instagram hesabından paylaştı. İbrahim Büyükak Instgtram'da fotoğrafın altına düştüğü notla takdir topladı.

3 Adam’ın başarılı ismi İbrahim Büyükak, Nurdan Beşen ile uzun süredir birliktelik yaşamaktadır. Dün Instagram hesabından sevgilisinin fotoğrafını paylaşarak yıl dönümlerini kutlayan oyuncu İbrahim Büyükak fotoğrafın altına “ Yıl dönümümüz kutlu olsun küçük gün ışığım” notunu düşerek sevgilisini de etiketledi.“3 Adam”, “Çok Güzel Hareketler Bunlar”gibi pek çok programla adını duyuran İbrahim Büyükak sevgilisi ile geçen akşam yıl dönümlerini kutladılar. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa binlerce beğeni gelirken altına hayranları tarafından “nice yıllara” şeklinde yorumlar yapıldı. Yaptığı esprilerle herkesi güldüren İbrahim Büyükak sevgilisi Nurdan Beşen ile ilginç yıl dönümü kutlamasını gerçekleştirdiler. Kız isteme merasimleri gerçekleşen çiftin yakın zamanda evleneceği biliniyor. Hayranları tarafından evlilikleri dört gözle beklenirken düğünlerinin ne zaman olacağı hakkında her hangi bir açıklama yapılmadı.

Sevgilisinin Yıl Dönümü Paylaşımı

İbrahim Büyükak’ın sevgilisi Nurdan Beşen de Instagram hesabından fotoğraf paylaşarak yıl dönümlerini kutladı. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “ Başkaları gitmiş, olur gidince/ Bir sen yakınsın uzakta kalınca” notunu düştü.  Birbirlerine fazlasıyla yakışan çift hayranları tarafından yakından takip ediliyor.nurdan-besen-instagram