02.10.2017 16:11

İbrahim Büyükak Yeni Filmini Instagram’dan Paylaştı!

İbrahim Büyükak'ın senaristliğini ve oyunculuğunu üstlendiği Yol Arkadaşım filmi 27 Ekim'de sinemalarda yerini alacak.

Hem oyunculuğu hem de senaristiliği ile bilinen İbrahim Büyükak yeni yazdığı ve oynadığı sinema filmi Yol Arkadaşım filmini Instagram hesabından hayranları ile paylaştı. Bir komedi filmi olan Yol Arkadaşım filminde pek çok ünlü isim yer alıyor. En yakın arkadaşlarından Oğuzhan Koç, usta oyuncu Emre Kınay ve güzel oyuncu Eda Ece gibi isimler kadroda yer alıyor.

https://www.instagram.com/p/BZtBDrnhciA/?taken-by=ibuyukak

Yol Arkadaşım 27 Ekim’de Sinemalar’da

27 Ekim 2017 tarihinde sinemalarda yer alacak olan Yol Arkadaşım filminin yapımcılığını BKM üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in oturtuğu yılın komedi filmi Yol Arkadaşım gişe rekoru kıracağa benziyor. İkinci senaristliği olan Yol Arkadaşım için oldukça heyecanlı olan İbrahim Büyükak Instagram hesabından takipçilerine film kareleri paylaşmayı ihmal etmiyor.

Onur karakterini canlandıran Oğuzhan Koç filmin baş rolünü canlandırıyor. Onur karakteri kız arkadaşının ailesi ile tanışmak için yola çıkan ve bunu İnternet’ten tanıştığı yol arkadaşı ile yapacak olan oldukça başarılı bir ilaç mümessilimdir. Çıktıkları bu yolda başlarına gelen maceraları anlatan komedi filmi Yol Arkadaşım 27 Ekim’de izleyicisi ile buluşacak.

Kategoriler: Magazin