19.09.2016 21:07

İbrahim Büyükak’tan Instagram Üzerinden Öğrencilere Esprili Mesaj!

İbrahim Büyükak'ın son Instagram paylaşımı yine takipçilerini güldürdü. Instagram'daki her paylaşımında olduğu gibi bu paylaşımı da binlerce beğeni aldı.

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ tv programına en son dahil olan oyuncular arasında yer alan İbrahim Büyükak, sonrasında da pek çok projenin içine dahil olmayı başarmıştır. ‘Neşeli Hayat’, ‘Çok Filim Hareketler Bunlar’, ‘Bana Baba Dedi’, ve ‘Küçük Esnaf’ gibi projelerde rol oynadıktan sonra, senelerdir arkadaş olduğu Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç ile beraber bir talk show programı olan ‘3 Adam’ı sunmaya başladı.

Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan İbrahim Büyükak, genelde komik ve esprili fotoğraflar/videolar paylaşarak takipçilerini güldürmeyi başarıyor. Sağlam mizah anlayışını sevenlerine Instagram üzerinden de göstermeyi ihmal etmeyen İbrahim Büyükak oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip.

“0.7 ucu olup da vermeyenin…” 🙂 Bütün öğrenci kardeşlerime güzel bir yıl diliyorum…

İbrahim Büyükak (@ibuyukak) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

İbrahim Büyükak’tan Öğrenciler için Esprili Dolu Paylaşım!

Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç ile birlikte ‘3 Adam’ isimli komedi programının sunuculuğunu yapan İbrahim Büyükak, Instagram hesabı üzerinden de sürekli yeni paylaşımları ile takipçilerini güldürmeyi başarıyor. Bugün başlayan 2016-2017 öğretim yılı dönemini de Instagram hesabı üzerinden kutlayan İbrahim Büyükak, paylaştığı fotoğrafın altına “”0.7 ucu olup da vermeyenin…” 🙂 Bütün öğrenci kardeşlerime güzel bir yıl diliyorum…” şeklinde bir açıklama ekledi.