20.11.2016 09:16

İçerde Dizisinin Fragmanları YouTube’da Rekor Kırıyor!

YouTube’da yayınlanmaya başladığı günden beri her videosu rekor kıran bir dizimiz var. İşte YouTube'da rekor kıran İçerde dizisinin fragmanları evlaaaaaat!

Başladığı günden beri büyük olay yaratmış olan dizimiz İçerde, oluşturduğu bu gündemi sadece televizyon ekranında başarmakla kalmadı! Aynı zamanda YouTube’da da izlenme rakamları bir hayli yüksek olan İçerde dizisinin fragmanı yüklendikten sonra sadece birkaç saat içeresinde 100 bin izlenme barajını kolaylıkla aşıyor. Peki “İçerdeYouTube’daki bu başarısını neye borçlu? Hadi gelin hep beraber inceleyelim!

Çağatay Ulusoy’un Her Dizisi YouTube’da Rekor Kırıyor!

İçerde dizisindeki YouTube’daki başarısının büyük bir kısmını Çağatay Ulusoy’a mal etsek pek de yanlış olmaz sanırım. Hatırlayacağınız üzere daha önceki dizisi Med Cezir’in YouTube kanalı da çok yüksek izlenimler alıyordu. İki dizinin tek ortak ismi Çağatay Ulusoy olunca aklımıza şu soru geliyor. YouTube kullanan televizyon seyircilerinde Çağatay Ulusoy hayranlığı oranı bir hali yüksek olabilir. Aynı zamanda çıkan fragmanların ve bölümlerin çok kısa sürede YouTube’a yüklenmesi de bu başarıyı getirmiş olabilir. Fragmanı yüklendikten 10 saat sonra 500 binlik izlenim sayılarını görebilen dizi olan İçerde’nin YouTube’da 400 bine’e yakın abonesi bulunuyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda Celal Babasına hasta olduğumuz İçerde dizisi, bizi daha ne kadar şaşırtabilecek?