09.10.2020 23:53

İçerik Hizmeti

Eğer bir web sitesini arama motorunda üst sıralarda görmek istiyorsanız, yapmanız gereken şey web sitesi içinde arama moturu normlarına uygun şekilde bir web sitesi inşa etmektir. Bunun içinde aldığınız içerik hizmeti için doğru içerik siparişleri verdiğinizden emin olmanız gerekiyor. Siteniz mutlaka bir işkoluna, sektöre ya da bir amaca hizmet ediyordur. Bu durum için de arama motorunda en çok aratılan anahtar kelimelerden oluşan içerikleri yazdırmanız ve anahtar kelime oranını ona göre belirlemeniz gerekiyor. Yani 100 kelimelik bir metin için 1 ya da 2 anahtar kelime genelde işe yarıyor. Diğer gereklilikleri sağladığınızda da siteniz görülme sıralamasında yükseliyor. Bundan dolayı içerikler ve  anahtar kelimeleri websitelerinin olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkıyor.

Plingua İçerik Üretim Süreci

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla Plingua, kolay ve zahmetsiz sipariş süreciyle de kolaylık sağlıyor. Online panelimiz üzerinden içerik siparişinizin detaylarını bizlerle paylaşarak istediğiniz işi belirtiyorsunuz. Plingua’da bu içeriği çıkarabilecek web sitesi içerik yazarına siparişi aktarıyor ve yazım işlemi başlıyor. Gerekli anahtar kelimeler de kullanılarak yazım işlemi tamamlanıyor ve editör kontrolüne gidiyor. Editörlerimiz ilk kontrolü sağladıktan sonra düzeltme yapılması gereken noktalar varsa bunların düzeltmesi için yazarımıza yönlendiriyor. Gerekli düzeltmeleri yazarımız gerçekleştirerek tekrar editör kontrolüne yönlendiriyor. Son kontrolde sorun çıkmazsa siparişiniz sizin kontrolünüze sunuluyor. Sizin de istediğiniz gibiyse sipariş sürecimiz tamamlanıyor.

Plingua’yı Neden Tercih Etmelisiniz?

En iyi web sitesi içerik hazırlama işleri tarafımızdan sağlanıyor. Online panel sayesinde sipariş isteği ve takibini gerçekleştirebiliyorsunuz. Türkiye’nin ilk yerli intihal yazılımı olan Plingua’da ayrıca intihal hizmeti ücretsiz. Siparişlerinizi her biri birbirinden yetenekli yazarlarımızın ortaya çıkardığı işimizde en büyük amacımız güven ve samimiyet ortamı oluşturmak. Bu ortam bizim için en büyük referans demek. İş takibinizin yanı sıra çözüm merkezinden de istediğiniz zaman yardım alabiliyorsunuz. 2014 yılında başladığımız bu serüvende sizlerle beraber sektörün en iyilerinden olduk ve bu doğrultuda hereket ederek lider olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Kategoriler: Diğer
Etiketler: