02.06.2017 23:15

İdo’nun Yeni Şarkısı Youtube’da

İdo Tatlıses'in Ya da Boşver isimli tekli çalışması Youtube Netd hesabından yayınlandı. Yaza damga vuracak olan Ya da Boşver isimli çalışması hayranlarının büyük beğenisini topluyor.

İdo Tatlıses’in yeni şarkısı Ya da Boşver tüm müzik piyasasında yerini aldı.Netd Youtube hesabından paylaşılan şarkı oldukça beğeni topluyor. Sonsuz Teşekkürler albümü ile müzik dünyasına giriş yapan İdo Tatlıses, sesi ve şarkıları ile babasını arattırmıyor. İbrahim Tatlıses gibi güçlü sesi olan İdo hayranlarından tam not alıyor. Deriko müzik etiketiyle çıkan tekli çalışma Ya da Boşver’in sözü ve müziği Asil Gök ve Derya Uluğ’a aittir.

Şarkılarım Ömürlük, Mevsimlik Değil!

İdo Tatlıses, şarkıları yazlık ve ya kışlık diye ayırmadığını ömürlük şarkılar yaptığını dile getiriyor. Babasının yolundan giderek, şarkılar geçici değil, ömürlük her daim dinlenilebilmeli diyen genç şarkıcı hayranlarının takdirini kazanıyor. İdo Tatlıses, Instagram hesabından da yeni şarkısını duyurmayı ihmal etmiyor. Ya da Boşver şarkısının klibinden bir kesiti paylaşan İdo Tatlıses ‘yeni klip yayında’ notu ile hayranlarına duyurdu. Şarkısı için oldukça iddialı olan İdo Tatlıses heyecanını hayranları ile paylaşıyor.

Kategoriler: Magazin