02.09.2016 16:28

IFA 2016 Fuarı Ziyaretçilere Açıldı!

Avrupa'nın en büyük tüketici elektroniği fuarı IFA 2016 bugün itibariyle ziyaretçilere açıldı. Peki dünyaca ünlü markalar IFA 2016'da neler tanıtacak?

ifa 2016

Her yıl Eylül ayında Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen popüler tüketici elektroniği fuarı IFA 2016, her yıl olduğu gibi bu yılda da teknolojiyi seven binlerce insanı fuar alanında ağırlıyor.

Dünyaca ünlü birçok markanın katılımının yanı sıra Türkiye’den de Arçelik ve Vestel de bu fuarın katılımcıları arasında. Ünlü markalar IFA 2016 kapsamında en son teknoloji ürünlerini teknoloji tutkunlarının beğenisine sunarak daha geniş kitlelere ulaşmak için çaba sarf edecek.

IFA 2016’da Bizleri Neler Bekliyor?

IFA 2016 fuarı kapsamında akıllı telefonlar, giyilebilir teknoloji, ev elektroniği teknolojilerinin yanı sıra daha önce eşi benzeri görülmemiş teknolojik aletler de bu fuarda yer alacak.

IFA 2016 Fuarında Hangi Telefonlar Tanıtılacak?

IFA 2016‘da kapsamında birçok markanın yeni ürünlerini tanıtacak olmasının yanı sıra tanıtılması en merakla beklenen teknoloji ürünlerin başında akıllı telefonlar geliyor.

IFA 2016 kapsamında birçok marka yeni akıllı telefonlarını tanıttı bile. Xperia XZ ve Xperia X Compact ile Xperia ailesini genişleten Sony bu yıl ki fuarın en büyük sürprizlerinden birini yaptı diyebiliriz. Bunun haricinde Samsung yeni akıllı saati Gear S3’ü de beklendiği gibi bu fuar da tanıttı.

IFA 2016‘dan haberlere gelmeye devam ettikçe sizlerle detayları paylaşmaya devam ediyor olacağız.