31.08.2016 19:34

İki WhatsApp Kullanmak için Yapılması Gerekenler Neler?

İki WhatsApp kullanmak daha önce mümkün değilken, 2016 yılında artık mümkün. İşte bir telefonda iki WhatsApp kullanmak için uygulamanız gereken yöntemler!

tek telefonda iki whatsapp

Bir telefonda 2 WhatsApp kullanmak günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri haline geldi. Her geçen gün popülerliğini kat kat arttıran WhatsApp hem özel hem de iş hayatımızın bir parçası durumunda. Hâl böyle olunca insanlar özel hayatı ve iş hayatı için ayrı telefon numaraları ve bununla birlikte tek telefonda 2 WhatsApp kullanmak istiyorlar.

Tek telefonda iki WhatsApp kullanmak için birçok yöntem var. Biz bu yazımızda en çok kullanılan yöntem olan GBWhatsApp uygulamasının kurulumundan detaylı olarak bahsedeceğiz.

GBWhatsApp uygulaması hiçbir şekilde root izni gerektirmez. Bu uygulama sayesinde cihazınızda ikinci bir WhatsApp hesabını tamamen rootsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir Telefonda 2 WhatsApp Kullanmak

gbwhatsapp,tek telefonda 2 whatsapp

Android telefonunuzda aynı anda iki WhatsApp kullanma yöntemini uygulamaya başlamadan önce her türlü ihtimale karşı mevcut WhatsApp hesabınızın Ayarlar bölümüne girin ve sohbetinizin yedeğini alın. WhatsApp sohbetlerinizin yedeğini almak için WhatApp’ı çalıştırın ve Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği > Yedekle yolunu takip edin.

Son olarak tek telefonda 2 WhatsApp kullanmak için cihazınıza indirdiğiniz GBWhatsApp uygulamasını çalıştırın ve cihazınızda kullanmak istediğiniz diğer telefon numarasını girin ve telefon numaranıza gelen SMS ile hesap doğrulaması yaparak ikinci WhatsApp hesabınızı kullanmaya başlayın.

Bu yöntem sayesinde tek telefonda 2 WhatsApp kullanma işlemlerinizi 2016 yılında bile çalışan bu yöntem ile tamamlayabilirsiniz.

Kategoriler: Rehber