02.09.2016 21:34

İleti Gönderilemedi Hatası Nasıl Çözülür?

Android ileti gönderilemedi hatası çok sık karşılaşılan bir sorundur. Bu sorundan dolayı mesaj göndermiyor ise çözümü çok kolaydır. İşte SMS göndermiyor çözümü!

sms göndermiyor, ileti gönderilemedi

Android telefonda mesaj gönderemiyorum diye sorununa çare bulmaya çalışan birçok Android kullanıcısı olduğu gibi iOS’da da mesaj gönderme sorunu yaşayan birçok akıllı telefon kullanıcısı var. Bazı kullanıcılar ise normal telefon numaralarına SMS gönderiyor ama Turkcell, Avea (Türk Telekom) ve Vodafone hatlarından operatöre mesaj göndermiyor hatası ile karşılaşabiliyorlar. Bu gibi sorunlarda mesaj iletim hatasıileti gönderilemedi veya mesaj gönderilemedi gibi hatalar alan kullanıcıların ne yapması gerektiğini bu rehberde detaylı olarak anlatacağız. SMS göndermeye çalışırken yaşadığınız sms göndermiyor hatasına da bu yazı sayesinde çözüm bulabilirsiniz.

İleti Gönderilemedi Hatası Mesaj Göndermiyor

İleti Gönderilemedi Hatası, Mesaj Göndermiyor

İleti gönderilmedi” veya “Mesaj iletim hatası” sorunu genellikle 3636 2222 7000 ve 5555 gibi numaralardan operatöre SMS göndermeye çalışırken ortaya çıkan bir sorundur. Eğer bu sorunu cihazınızda yaşıyorsanız bu sorunun çözümü oldukça basit.

premium sms izin ver

Ayarlar > Uygulamalar > Hepsi > Mesajlaşma > Premium SMS Gönder > Daima izin ver olarak ayarlayın. Bu aşamadan sonra operatöre mesaj göndermiyor sorunu ortadan kalkacaktır.

Eğer hiçbir telefona sms göndermiyor ise operatörünüzün destek hattını arayıp SMS ayarlarını güncelleştirme isteyiniz.

İnternetten Bedava SMS Gönderme Nasıl Yapılır?

Kategoriler: Rehber