31.05.2016 22:24

Türkiye’nin İlk Dijital Couture Defilesi 2 Haziran’da Yapılacak!

Vodafone, Arzu Kaprol ile Türkiye'nin ilk dijital couture defilesini 2 Haziran'da yapacak. İşte Vodafone Smart 7 tanıtımı için yapılacak defile ve detayları!

Vodafone, ünlü tasarımcı Arzu Kaprol ile birlikte yeni bir dijital proje geliştiriyor. Arzu Kaprol, Vodafone’un yeni akıllı cihaz serisi Vodafone Smart 7’nin tanıtımı için Türkiye’nin ilk dijital “couture” defilesini düzenlemeye hazırlanıyor. “Karanlıkta parla” temasıyla gerçekleştirilecek ve çeşitli dijital sürprizlere de sahne olacak Arzu Kaprol imzalı defilede 40 farklı kıyafetle 14 manken, Vodafone Smart 7 serisi akıllı cihazlarla podyumda boy gösterecek.

Vodafone Arena Fashion Hall’da 2 Haziran Perşembe akşamı düzenlenecek defileye iş, cemiyet ve spor dünyasından pek çok ünlü ismin katılması bekleniyor. Defile aynı zamanda geçtiğimiz haftalarda hizmete açılan Vodafone Arena’da yapılması planlanan tematik açılışlardan ilki olma niteliğini taşıyor.

Vodafone Türkiye 10.yıl özel serisi: Vodafone Smart 7

Vodafone’un Türkiye’ye gelişinin 10. yılına özel olarak sunduğu, 4.5G uyumlu olan Vodafone Smart 7 serisi, Vodafone’un global çaptaki tecrübesini yeni teknolojilerle birleştiren 3 akıllı telefon ve 1 tabletten oluşuyor.

Vodafone, giriş seviyesi akıllı telefon arayanlara Vodafone Smart style 7, orta-üst seviye akıllı telefona ihtiyaç duyanlara Vodafone Smart ultra 7 ve hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle daha üst seviyede akıllı telefon isteyenlere ise Vodafone Smart pro 7 cihazlarını sunuyor. Vodafone Smart 7 serisinde 10.1 inç yüksek çözünürlüklü ekran boyutuna Vodafone Smart tab 7 tablet de yer alıyor. Çalışır durumdaki eski cep telefonunu getiren tüketiciler, Vodafone Smart 7 serisine yüzde 70’e varan indirimlerle sahip olabiliyor.

Bakalım Vodafone Smart 7 serisinin tanıtımı için düzenlenecek Türkiye’nin ilk dijital couture defilesi nasıl olacak, ne gibi dijital sürprizler göreceğiz?