17.01.2017 20:42

Instagram canlı yayın özelliği bazı ülkelerde yayına girdi!

Daha önce Instagram'a ekleneceğini duyurduğumuz canlı yayın özelliği yavaş yavaş piyasaya çıkıyor. İşte instagram canlı yayınının aktiflendiği ülkeler!

Daha önce Snapchat’i satın almak için uğraşan ve bunu başaramayan Facebook ekibinin instagram‘a canlı yayın özelliğini getireceğimizi şu haberimizden duyurmuştuk. Instagram’a canlı yayının geleceği haberinin çıkmasının üzerinden sadece 1,5 ay geçtikten sonra bazı ülkelerde Instagram‘a canlı yayın özelliği eklenmeye başladı! İşte karşınızda instagram‘da canlı yayın özelliğine kavuşan ülkeler ve bu özelliğin nasıl gözüktüğünü gösteren görseller!

Instagram, çok konuşulan canlı yayın özelliğine yavaş yavaş kavuşuyor!


Almanya, Fransa ve Kanada’dan sonra şimdide de Instagram canlı yayın özelliği İngiltere’deki kullanıcılarına da geldi. Henüz ülkemizde aktiflenmeyen canlı yayın özelliği yukarıdaki resimlerdeki gibi olacak. Facebook’tan sonra instagram‘a da canlı yayın özelliğini getirmekte kararlı görünen ekip bakalım hikayeler özelliğinde yakaladıkları başarıyı canlı yayın özelliğinde de gösterebilecekler mi? Instagram’a yeni eklenen canlı yayın özelliğinin ülkemizde ne zaman yayına gireceği henüz kesinleşmemişken Almanya, Fransa ve Kanada’dan hariç Japonya, Brazilya ülkelerinde de aynı canlı yayın özelliğin aktiflendiğini belirtelim.