31.03.2016 22:05

Instagram için Takipçi Kazanma ve Beğeni Arttırma Yolları

Popüler paylaşım platformu Instagram'da takipçi nasıl kazanılır? Beğeniler nasıl arttırılır? İşte Instagram'da takipçi kazanma ve beğeni arttırma yolları!

Instagram, zamanın en popüler sosyal paylaşım platformlarından biri haline geldi. Bu nedenle kullanıcıların Instagram takipçileri ve beğenileri de oldukça önemli. Neredeyse bütün ünlülerin kullandığı bu fotoğraf paylaşım platformunda takipçilerinizi arttırmak ve paylaşımlarınızda ki beğeni sayısını çoğaltmak oldukça basit. Bu yazımızda Instagram takipçi kazanma ve beğeni arttırma yollarını paylaşıyoruz.

İnstagram hesabının takipçi sayısını arttırarak daha fazla insana ulaşmayı ister misin? Sen de SadeceOn’a gelerek çok uygun fiyatlarla İnstagram takipçi arttırma satın al ! Takipçiler için dilersen Türk ve aktif, dilersen bot ve yabancı, dilersen bayan takipçi gibi seçim yapabilirsin. SadeceOn’un güvencesinde ödemelerini için rahat bir şekilde yapabilir, İnstagram hesabını fenomen yapabilirsin!

Instagram’da Takipçi Kazanma ve Beğenileri Arttırma

Instagram takipçi kazanma, Instagram hesabı olan herkesin yapmaya çalıştığı, özelliklede yeni üyelerin yapmaya çalıştığı şeylerden biridir. Herkes paylaştığı fotoğraf ve videoların tüm dünya ile paylaşılmasını ve birçok kişi tarafından beğenilmesini ister. Üstelik bunun için Instagram hilesi gibi birçok şeye başvururlar. Oysa Instagram beğeni sayısı arttırma ve takipçileri çoğaltma çok da zor bir işlem değildir.

Instagram’da kullanılan Hashtagler(#) sizin anlık olarak aynı kategoride ki binlerce kişiye ulaşmanızı sağlayan bir araçtır. Bu Hashtagleri etkin kullanarak takipçilerinizi de, beğeni sayınızı da ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi de rahatlıkla arttırabilirsiniz. Biz de bunu daha kolay bir hale getirmek için için en popüler Instagram hashtaglerini sizler için araştırdık.

Instagram’da en fazla kullanılan hashtagler sırası ile şu şekilde:

#Love#InstaGood#Twegram#PhotoOfTheDay#InstaMood#Me#iPhonesia#Cute#Summer#Tbt

Instagram’da takipçi sayınızı arttıracak hashtagler:

#follow#followme #f4f #followforfollow #followbackteam #follow4follow #followhim #teamfollowback #followall #followher #followalways #instarekiem #following #follower

Instagram’da çok fazla beğeni almanızı sağlayacak bazı hashtagler:

#photooftheday #all_shots #iphoneonly #iphonesia #love #instagood #instamood #tweegram #instagramhub #like4like #like #likeforlike #liketeam #likesforlikes #likebackteam #likeback #likealways #TagsForLikes #likes

Kategoriler: Rehber