06.06.2017 16:43

iOS 11 Dark Mode Nasıl Kullanılır?

iOS 11 Dark Mode geçişi için neler yapmak lazım? iOS 11 Dark Mode geçişi için neler yapmak gerekli? Yeni mod yayınlandı mı? Nasıl kullanılır?

iOS 11 işletim sistemi akıllı telefonların en iyi işletim sistemlerinden biri olacak. WWDC 2017 etkinliğinde yapılan tanıtımla beraber iyiden iyiye öne çıkmaya başlayan iOS 11 işletim sistemi, yavaş yavaş detaylanmaya da başladı. Apple’ın yeni işletim sistemi tanıtımında tüm detaylar sunulmuş olsa da yeni işletim sisteminin kullanıcılar kanadında nasıl tepkiler göreceği ve nasıl özelliklerin ortaya çıkacağı da merakla bekleniyordu. Bu noktada en çok merak edilen konu ise iOS 11 Dark Mode olarak bilinmiyor. Aslında tanıtımda doğrudan iOS 11 Dark Mode ortaya çıkmada. Fakat Apple’ın güncellemelerle beraber sunması beklenen iOS 11 Dark Mode için yeni bazı yöntemlerde ortaya çıkmaya başladı. Bu şekilde iOS 11 Dark Mode başlatmak mümkün.

iOS 11 Dark Mode Ayarları

Doğrudan iOS 11 Dark Mode olarak kullanılmasa da kullanıcılardan gelen deneyimle beraber iOS 11 Dark Mode benzer bir mod ortaya çıktı. Hatta öyle ki kullanıcıların iOS 11 Dark Mode uygulamasını nasıl yapacaklarını gösteren birde video yayınlandı. Bu video ile yeni moda nasıl geçebileceğinizi görebilirsiniz. İşte o video;