09.06.2017 22:00

iOS 11 İşletim Sistemli İPhone 8 için İlk Görseller

iOS 11 ile iPhone 8 akıllı telefonları nasıl gözükecek? İşte görsellerle, merakla beklenen iPhone 8, iOS 11 ortaklığının ortaya çıktığı ilk çalışma!

WWDC 2017 etkinliğinde, yazılım alanında en çok öne çıkan ürün iOS 11 serisi oldu. Birçok özelliği ile iPhone ve iPad serisini adeta baştan yaratan iOS 11 işletim sisteminin yenilikçi yapısıyla beraber en çok iPhone 8 akıllı telefonlarında nasıl gözükeceği merak edilmeye başlandı. Öyle ki Apple’ın iki büyük serisi olan iPhone 8 ve iOS 11 işletim sisteminin bir arada çok daha başarılı bir performans ortaya koyacağı düşünülüyor. Muhtemelen iOS 11 final sürümüyle beraber gelecek olan iPhone 8 akıllı telefonlarının yeni işletim sistemini nasıl yansıtacağı konusunda ise konsept çalışmaları da ortaya çıktı.

iOS 11’li iPhone 8 Görselleri

Şimdiye kadar gelen tüm iPhone 8 haberleriyle beraber yeni arayüzü birleştirilen iOS 11 işletim sisteminin nasıl bir deneyim sunacağı konusunda da böylelikle ilk bilgilerde elde edilmiş oldu. iOS 11 işletim sistemiyle hazırlanan iPhone 8 konseptlerinde parmak izi sensörlerinin de ekran kısmında olduğunu bir kez daha hatırlatalım.  Tüm konsept çalışmasını görmek için ise aşağıda yer alan görsellere göz atabilirsiniz.