27.06.2017 00:34

iOS 11 Public Beta 1 Yayına Girdi

iOS 11 public beta 1 sürümü yayınlandı. Herkese açık iOS 11 public beta 1 sürümüyle beraber gelen yenilikler neler? Yükleme nasıl yapılır? İşte detaylar.

Apple’ın merakla beklenen yeni mobil işletim sistemi iOS 11 için geri sayım hızlanmaya başladı. iOS 11 işletim sisteminin tanıtımının hemen ardından sürecin daha da hızlandığını da söylemek gerekiyor. İlk olarak geliştirici beta 1 sürümü yayınlanan yeni işletim sisteminin, daha sonra iOS 11 beta 2 sürümü yine geliştiriciler için kullanıma girmişti.

Birçok yenilik ve birçok iyileştirmeyle beraber gelen yeni güncellemelerin sonrasında herkese açık sürümün ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştu. Şimdi ise iOS 11 public beta 1 sürümü hakkında yeni bir gelişme daha yaşandı.

iOS 11 Public Beta 1 Yüklenebilir Durumda

iOS 11 public beta 1 sürümü olarak bilinen herkese açık beta sürümü sonunda yayınlandı. iOS 11 public beta 1 sürümü olarak yayınlanan yeni sürümle beraber işletim sistemi beta sürümü herkesin kullanımına sunuldu. Peki iOS 11 public beta 1 nasıl yüklenecek? iOS 11 public beta 1 yüklemesini yapmak için kullanıcıların öncelikle iOS 11 alacak bir iPhone ve iPad serisine sahip olması gerekiyor.

iOS 11 public beta 1 yükleme için yapmanız gereken ise OTA güncellemesi. OTA üzerinden rahatlıkla güncellemeyi indirip cihazınıza yükleme işlemini yapabiliyorsunuz. Şimdilik iOS 11 public beta 1 sürümünün geliştirici beta 2 düzeyinde olduğunu da ekleyelim.