13.07.2017 18:39

iOS 11 Public Beta 2 Yayınlandı. İşte Yenilikler

iOS 11 Public Beta 2 sürümü yayınlandı. iOS 11 Public Beta 2 sürümüyle beraber nasıl yenilikler geliyor? İşte tüm detaylarıyla iOS 11 Public Beta 2!

Apple, yeni mobil işletim sistemi için hazırlıklarını hızlandırmaya başladı. Hafta içinde markanın geliştiriciler için iOS 11 beta 3 sürümünü yayınladığını belirtmiştik. Belli başlı sorunlarla beraber gelse de birçok yeni özelliği de işletim sistemine ekleyen beta 3 sürümü hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda yer alan yazımızda bulabilirsiniz.

Haber: iOS 11 beta 3 Tüm Yenilikleri

Henüz beta 3 sürümünün yayınlanmasının üzerinden 2 gün geçmişken, bu kez iOS 11 Public Beta 2 sürümü yayınlandı. Apple tarafından beta sürecine kayıt olan herkes için yayınlanan iOS 11 Public Beta 2 sürümüyle beraber işletim sisteminin, herkese açık sürümü de geliştirici sürümüyle bir konuma geldi. Daha önce yayınlanan ara sürüm nedeniyle iOS 11 Public Beta 2 sürümü geliştiriciler için yayınlanan beta 3 ile hemen hemen aynı sürüm olarak biliniyor.

iOS 11 Public Beta 2 Sürümü için Acele Etmeyin!

Haliyle gelen yeniliklerde şu an için birebir aynı. Son yapılan güncellemeyle ortaya çıkan ekran kaydı canlı yayın özelliği de bu sürümle beraber kullanıcıların da beğenisine sunulmuş oldu. iOS 11 Public Beta 2 serisiyle beraber İngilizce ayarlar menüsü sorununun devam ettiğini de ekleyelim.

iOS 11 Public Beta 2

Yani her ne kadar sevilecek düzenlemeler getiriyor olsa da ayarların tamamen İngilizce olması, ciddi bir sorun olarak gösterilebilir. Bu nedenle şimdilik beklemenizi ve düzenleme yayınlandıktan sonra iOS 11 Public Beta 2 sürümüne geçiş yapmanızı öneriyoruz. Tabi iOS 11 Public Beta 2 sürümünün yeniliklerini test etmek istiyorsanız o ayrı bir konu.