iPhone 6s’e Çelik Halatla İşkence!

Testleriyle meşhur TechRax isimli YouTube kanalında yayınlanan videoda bu sefer ki kurban iPhone 6s oldu. İşte iPhone 6s’e çelik halatla yapılan o işkence!

7

TechRax isimli YouTube kanalı akıllı telefonlara yaptığı sıradışı testlerle tanınıyor. TechRax ekibinin sıradışı testlerinin yeni kurbanı ise Apple‘ın geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü yeni gözdesi iPhone 6s modeli oldu. Ancak TechRax’ın bu seferki videosunun amacı iPhone 6s‘i test etmek değil. Peki o zaman iPhone 6s’e yapılan bu işkencenin amacı ne? Cevap aslında oldukça basit, eğlence!

İşte iPhone 6s’in Çelik Halat Mücadelesi!

TechRax ekibi hazırladığı videoda adeta iPhone 6s‘e çelik halat işkencesi yapıyor. Çelik halatla atılan düğümün arasına alınan iPhone 6s, düğümün sıkıştırılması yolu ile ortasından yavaş yavaş büzülmeye başlıyor. iPhone 6s açıkken çekilmeye başlanan bu ilginç videoda, iPhone 6s‘in pili de bir yerden sonra bu işkenceye daha fazla dayanamıyor ve duman çıkarmaya başlıyor.

iPhone 6s‘e eğlence amacı ile ilginç çelik halat videosunu çeken TechRax kanalıiPhone 6s‘i neden ezmemek gerektiğini de bu videoyla birlikte açıklıyor ve videonun keyfini çıkarmanızı istiyor.

İşte iPhone 6s’in İlginç İşkence Videosu!

Benzer içerikler Yazarın diğer gönderileri

 • cwlerde

  ya arkadaş şu cihazlara niye bu işkenceleri yaparlar bir türlü anlamam ama bazen rakip firmaların yaptırdığını düşünüyorum. Türkiye’de 2,5 asgari ücret maaşı civarında olan bir telefonu adam takır takır 4-5 dakikalık video’da ne hale sokuyor….

 • hami

  İşkencenin her türlüsüne karşıyız ister canlı olsun ister iphone olsun güzelim telefon giti bea : ) ama reklamın iyisi kötüsü olmaz işte

 • Furkan Çelebi

  İzlerken kalbim hızlı atmaya başladı ya böyle bir şey yapılır mı en az 2 buçuk bin lira galiba şuan o telefon bunu alabilmek için millet ne kadar çalışıyor 2 dakikada haşat etti telefonu ya yok artık.

 • Abuzer

  Geçende gene bir video seyrettim. Gene iphone modeliydi. Adamlar telefonu arabanın lastiğine bağlayıp üzerinen defalarca gidip geldi. 🙂 Bu iphonecular sağlamlığa kafayı takmış.

 • mazi

  artık insanlar insanlara işkence yapmadıkları yetmdiği gibi ne güzel telefonu harap etmişler işkencenin her türlüsüne karşıyız 🙂

 • sedat

  İphone 6s’e niye işkence yapıyorsunuz kardeşim. 3500 TL fiyata yazık.

 • Burhan Ozdes

  Neir bu amiral gemisi telefonların çektiği. İçimizdeki şiddeti telefonlara uygulamayalım artık ilk çıktıklarında 3-4 bin lira yazıktır.