08.01.2016 23:07

iPhone 6s’e Çelik Halatla İşkence!

Testleriyle meşhur TechRax isimli YouTube kanalında yayınlanan videoda bu sefer ki kurban iPhone 6s oldu. İşte iPhone 6s'e çelik halatla yapılan o işkence!

TechRax isimli YouTube kanalı akıllı telefonlara yaptığı sıradışı testlerle tanınıyor. TechRax ekibinin sıradışı testlerinin yeni kurbanı ise Apple‘ın geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü yeni gözdesi iPhone 6s modeli oldu. Ancak TechRax’ın bu seferki videosunun amacı iPhone 6s‘i test etmek değil. Peki o zaman iPhone 6s’e yapılan bu işkencenin amacı ne? Cevap aslında oldukça basit, eğlence!

İşte iPhone 6s’in Çelik Halat Mücadelesi!

TechRax ekibi hazırladığı videoda adeta iPhone 6s‘e çelik halat işkencesi yapıyor. Çelik halatla atılan düğümün arasına alınan iPhone 6s, düğümün sıkıştırılması yolu ile ortasından yavaş yavaş büzülmeye başlıyor. iPhone 6s açıkken çekilmeye başlanan bu ilginç videoda, iPhone 6s‘in pili de bir yerden sonra bu işkenceye daha fazla dayanamıyor ve duman çıkarmaya başlıyor.

iPhone 6s‘e eğlence amacı ile ilginç çelik halat videosunu çeken TechRax kanalıiPhone 6s‘i neden ezmemek gerektiğini de bu videoyla birlikte açıklıyor ve videonun keyfini çıkarmanızı istiyor.

İşte iPhone 6s’in İlginç İşkence Videosu!