24.06.2016 03:57

iPhone 6s, Patlayan Toplarla Mücadele Etti!

TechRax ekibi iPhone 6s için yeni bir zorlu deneme yaptı. Patlayan toplar içerisine konulan iPhone 6s aşağı bırakıldı. İşte TechRax'ın zorlu iPhone 6s denemesi!

Apple‘ın geçtiğimiz yıl Eylül ayında tanıttığı iPhone 6s, mobil ürünlere yaptığı extreme denemeler ile ünlenen TechRax’ın yeni bir denemesi ile mücadele etti. TechRax ekibi, iPhone 6s için bu sefer patlayan toplar kullanarak bir video çekti.

iPhone 6s, 2000 Tane Patlayan Topun Arasına Konuldu!

TechRax ekibi, iPhone 6s ile zorlu bir deneme yapmaya karar verdi. Ekip bunun için ilk önce muhafaza içerisindeki 2000 tane patlayan topun arasına tamamen çalışır durumdaki iPhone 6s‘i koydu. TechRax ekibi daha sonra, patlayan toplar ve iPhone 6s‘in içerisinde bulunduğu muhafazayı 100 feet yani yaklaşık 31 metrelik yükseklikten aşağı bıraktı.

iPhone 6s, TechRax ekibinin patlayan toplar ile düşürme denemesinin ardından bir süre bozuk ekranı ile görüntüleri sunmaya çalışsa da kısa bir süre sonra ekranındaki görüntüler yok oldu. iPhone 6s‘in kasası ise bu deneme sonucunda bazı yerlerinden ayrılmıştı.

TechRax ekibi bu tip denemeleri oldukça sık yapmaya başladı. Özellikle Apple ürünleri için denemeler yapan TechRax, bakalım önümüzdeki günlerde daha ne gibi değişik denemelerle karşımıza çıkacak?