02.02.2016 21:00

iPhone 6s’e Motosiklet İşkencesi!

TechRax ekibi, yeni bir iPhone 6s işkence videosu ile karşımıza çıktı. Peki işkence sonrası iPhone 6s ne hale geldi? İşte extreme iPhone 6s videosu!

TechRax isimli YouTube kanalı uzun bir süredir teknolojinin son harikası ürünlere çektiği extreme ya da işkence diyebileceğimiz videoları ile adından söz ettiriyor. TechRax bu extreme videolarına bir yenisi daha eklemeyi de ihmal etmedi. TechRax ekibinin bu sefer ki kurbanı Apple‘ın geçtiğimiz aylarda çıkardığı ve yeni göz bebeklerinden biri olan akıllı telefonu iPhone 6s oldu.

İşte iPhone 6s’in Motosiklet Zinciriyle Mücadelesi!

TechRax ekibi extreme videosu için ilk önce iPhone 6s‘i motosikletin zincir aksamının olduğu yere yerleştirip motosikleti çalıştırıyor. Motosikletin çalışmasıyla birlikte iPhone 6s‘in ilk önce en hassas olduğu yeri yani cam kısmı çatlıyor. Daha sonra motosikletin çark dişleri iPhone 6s üzerinde hasar bırakmaya başlıyorlar. Videonun sonuna doğru ise iPhone 6s bütün bu extreme sürece daha fazla dayanamıyor ve eğimli bir yapı kazanarak kenarlarından ikiye ayrılmaya başlıyor.

TechRax ekibinin iPhone 6s için çektiği extreme videonun sonunda çark dişlilerinin izleri ile dolu eğim kazanmış bir iPhone 6s karşımıza çıkıyor. İşte TechRax ekibinin bu sefer motosiklet ile yaptığı o extreme iPhone 6s videosu: