25.07.2016 19:12

iPhone 7 Aslında iPhone 6SE Olabilir!

iPhone 7’nin çıkmasına 3 aydan az bir süre kala çok ilginç bir iddia ortaya atıldı. iPhone 7 aslında iPhone 6SE olarak mı gelecek? İşte tüm detaylar!

12 Eylülde tanıtılması beklenen iPhone 7 ile ilgili şu ana kadar birçok sızıntı gerçekleşmişti. Hatta Çinliler iPhone 7’nin olmasını bekledikleri şekilde bir prototipini üretip iPhone 6S ile kıyaslamışlardı. Fakat tüm bu sızıntılar doğru çıkmayabilir!

iPhone 7 Yerine iPhone 6SE Gelebilir!

iphone-6SE-6-SE-7-mi

Evet yanlış duymadınız! Hepimiz iPhone 7 beklerken Apple, şaşırtan bir karar ile iPhone 6SE çıkarabilir. Apfelpage sitesinin yakaladığı ayrıntıya göre Apple, yeni iPhone’u için paket ve kutulamaya başlamış. Üstelik yeni Apple’ın yeni telefonunun modeli ise iPhone 6SE.

Sene başında yaşanan ilk sızıntılar iPhone 7’nin, iPhone 6S’den dış görünüş olarak çok farklı olmayacağını gösteriyordu. Ancak sona doğru yaklaşıldıkça o kadar farklı sızıntılar yaşandı ki bambaşka anten tasarımı, bambaşka kamera tasarımı ile gelen bir iPhone 7 bekler hale geldik. iPhone 7 özelliklerini ise bu haberimizde size aktarmıştık. Ancak Apfelpage sitesinin iddiasına göre bu sızıntıların hepsi aslında iPhone 8’e ait olabilir! Yani sene başındaki ilk sızıntılar doğru çıkarsa bizi iPhone 6S’in güçlendirilmiş versiyonu olan iPhone 6SE bekliyor!

Peki sizce Apple’ın yeni iPhone’u, iPhone 7 mi olacak yoksa iPhone 6SE mi?