05.09.2016 22:16

iPhone 7 Farklı İki Renk Seçeneği İle Gelebilir!

iPhone 7’nin uzay siyahı rengi ile geleceğini daha önce duyurmuştuk. Yaşanan bir sızıntıya göre yeni iPhone 7’de iki farklı renk seçeneği bulunabilir!

Tanıtılmasına sadece 2 gün kalan Apple’ın en yeni iPhone telefonu olan iPhone 7’den yeni haberler var. Arap bir siteye göre iPhone 7, 2 yeni siyah renk seçeneği ile gelebilir. İsim olarak Piano Black ve Dark Black’in seçileceğinin düşünüldüğü yeni renk tercihini duyan tasarımcılar hemen kolları sıvadı. İşte Apple’ın yeni renk tasarımları Dark Black ve Piano Black!

Karşınızda iPhone 7 Piano Black ve Dark Black!

iphone-7-renk-secenegi

7 Eylülde iPhone 7’nin hangi renklerle ve nasıl özelliklerle geleceğini bilmemize rağmen tasarımcılar bu renk seçeneklerinin nasıl olacağını gösteren görseller hazırladılar. Yapılan tasarımlara göre son derece zarif görüntüye sahip olan iPhone 7’de cam kaplamanın da gelebileceği düşünülmüş. Bakalım 2 gün sonra tanıtılacak olan iPhone 7’de bu görüntülere destek çıkacak tasarımda mı olacak? Rose renginde yakalan başarı bu yeni renklerle de sağlanabilecek mi? Eğer sızıntılar doğru çıkarsa, siyah severler bu yeniliği çok sevecekler!

Bu Arada, Tanıtımının Yapılmasına 2 Gün Kalan iPhone 7 Hakkında Tüm Bildiklerimizi İse Buradan Okuyabilirsiniz: