21.12.2015 19:51

iPhone 7 için Muhteşem Özellik!

2016'da Apple tarafından çıkarılması beklenilen iPhone 7 için yeni iddia! İddia doğruysa iPhone 7 mükemmel bir müzik deneyimi sunacak. İşte iPhone 7 iddiası!

Apple önümüzdeki sene yüksek ihtimalle iPhone 7 modelini kullanıcılarına tanıtacak. Daha önce gelen haberlere göre Apple, yıllardır alışageldiğimiz ses çıkışı olan 3.5mm çıkışından da iPhone 7 modeli ile birlikte vazgeçecek.

iPhone 7‘de, daha yüksek çözünürlükte seslerin aktarımı için yetersiz kalan 3.5mm ses çıkışı yerine, Lightning portu ile ses çıkışı sağlanacak. Yeni ortaya atılan iddialar ise bu haberleri doğruluyor ve iPhone 7 ile birlikte kullanılacak muhteşem bir ses teknolojisini de ortaya çıkarıyorlar.

iPhone 7 ile Birlikte Kullanılması Beklenen Teknoloji: Hi-Res Audio

Yeni gelen iddialar Apple‘ın, iPhone 7‘de 24-bit/96kHz Hi-Res yüksek kaliteli ses teknolojisini kullanarak, kullanıcılarının müzik deneyimlerini en iyi şekilde yaşatmayı planladığını gösteriyor. 

Apple, daha önce Apple Music servisini kullanıcılarına sunmuş ve Beats Audio‘yu da satın almıştı. Bütün bu haberler gösteriyor ki Apple, iPhone 7 ile birlikte ses teknolojisiyle ilgili elindeki bu kozlarını rakiplerine karşı en iyi şekilde kullacak.