08.07.2016 16:17

iPhone 7 için Yemekli Kamera Sızıntısı!

iPhone 7 ile ilgili yeni bir sızıntı çıktı. iPhone 7 kamerası ile ilgili bu sızıntı Foxconn çalışanı olduğu düşünülen bir kişi tarafından paylaşıldı.

Apple, beklentilere göre bu sene Eylül ayında iPhone 7 modelini tanıtacak. iPhone 7 tanıtım tarihine kadar ise amiral gemi modellerde her zaman olduğu gibi birçok sızıntı ortaya çıkmaya da devam ediyor. iPhone 7 için bugün gündeme düşen sızıntıda ise kamera modülü yer aldı. Üstelik sızıntılardan birinde iPhone 7 kamera modülü yemek tabağındaydı!

iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi ile İlgili Son Bilgiler!

iPhone 7 Kamerası Yemek Tabağında!

Fotoğraflarında Foxconn çalışanı olduğunu ispat etmek isteyen @the_malignant isimli Twitter kullanıcısı, Foxcoon logolu tabakların olduğu masayla birlikte içerisine iPhone 7 kamera modülünü koyduğu yemek tabağının görüntüsünü Twitter üzerinden paylaştı. Foxconn, Apple‘ın tedarikçilerinden birisi ve bu fotoğrafla birlikte Apple‘ın Foxconn’da da iPhone 7 seri üretimine başladığı da düşünüldü. Apple, daha önce gelen bir sızıntıya göre de Pegatron isimli tedarikçisinde de iPhone  7 seri üretimine başlamıştı.

iphone-7-kamera-modulu

iPhone 7 kamera modülünü yemek tabağı içerisinde paylaşan @the_malignant isimli kullanıcı bunun yanı sıra yine iPhone 7 kamera modüllerinin toplu bir şekilde bulunduğu bir görseli paylaşmayı da ihmal etmedi.

iphone-7-kamera-modulleri

Apple‘ın iPhone 7 modelini tanıtacağı zamana kadar sızıntılar gelmeye devam edecektir. Bakalım önümüzdeki günlerde iPhone 7 modeli ile ilgili ne gibi sızıntılarla karşılaşacağız?