28.07.2016 11:48

iPhone 7 için Yeni Bilgiler: Ön Sipariş ve Tanıtım Tarihi

Apple'ın Eylül ayında tanıtması beklenen iPhone 7 modelinin ön sipariş ve tanıtım tarihi ile ilgili yeni bilgiler geldi. İşte iPhone 7'nin yeni bilgileri!

Apple‘ın bu yıl çıkarması beklenen iPhone 7 modeli için sızıntılar gelmeye devam ediyor. iPhone 7 özellikleri ile ilgili detayları da bu noktada sizlere aktarmıştık. Sızıntılarıyla ünlü Evan Blass(@evleaks) ise iPhone 7 için yeni bilgileri geçtiğimiz saatlerde sızdırdı. Evan Blass’ın yeni sızıntısı iPhone 7’nin 9 Eylül‘de ön siparişe sunulacağını iddia ediyor.

Evan Blass, önceki sızıntılarında ise 12 Eylül’ü işaret etmişti. Ancak Evan Blass yeni tarih olan 9 Eylül’ün kesin tarih olduğunu aktarmayı ihmal etmeyerek de kafa karışıklığını önledi. Evan Blass’ın daha önceki sızıntılarının doğruluk oranının hayli yüksek olduğu da göz önüne alındığında bu sızıntının da gerçek olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

iPhone 7 Tanıtım Tarihi 6 veya 7 Eylül Olabilir!

Geçtiğimiz yıl iPhone 6s modeli 9 Eylül’de tanıtılmış ve tanıtım tarihinden 3 gün sonra 12 Eylül’de de ön siparişe sunulmuştu. Bu şekilde bir kıyaslama yapıldığında iPhone 7 tanıtım tarihi için de 6 veya 7 Eylül tarihlerinin olabileceği öngörülüyor.

iPhone 7 ile ilgili son günlerde ortaya çıkan yeni iddialar ise cihazın iPhone 6SE ismine sahip olacağı yönünde oldu. Bu iddialar da diğer iddialar gibi henüz kesinliğini kazanmış değil. Apple‘ın Eylül ayında yapacağı etkinliği bekleyip bütün bunların ne derecede doğru olduğunu görebileceğiz.