28.06.2016 11:47

iPhone 7 için Yeni Renk Seçeneği!

iPhone 7 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni gelen sızıntı ise iPhone 7 ile birlikte yeni bir renk seçeneğinin geleceğini iddia ediyor!

Apple‘ın Eylül ayında tüm dünyaya aynı anda duyurması beklenen yeni iPhone serisinin modeli iPhone 7‘nin sızan son görselleri Apple‘ın daha koyu renkli bir iPhone 7 geleceği iddialarını da yanında getirdi. Hemen hemen her yerde yayınlanan bu görsel çok fazla ilgi gördü. Apple‘ın yeni rengi olacağı düşünülen bu renk ”Space Black(Uzay Siyahı)” adıyla da adlandırıldı.

iPhone 7 için Yemekli Kamera Sızıntısı!

iphone_7_space_black

iPhone 7 Space Black Rengi ile İlgili Detaylar!

En son iPhone 5 modeli ile birlikte gördüğümüz “Space Grey (Uzay Grisi)” siyaha oldukça yakın koyu bir renk olarak kullanılmıştı. Apple daha sonra çıkardığı yeni iPhone modelleri; iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 6s modellerinde ise daha açık renk tonlarını kullanmayı tercih etmişti.
Yeni çıkan iPhone 7 rengi ise şimdiden oldukça popüler hale geldi. Birçok sosyal medya platformunda, forum ve teknoloji sitelerinde paylaşıldı ve tüketicileri oldukça heyecanlandırmayı başardı. Bakalım Space Black(Uzay Siyahı) rengine sahip iPhone 7 modeli gerçeken sızıntılarda olduğu gibi gelecek mi? Apple‘ın Eylül ayında düzenleyeceği tanıtım etkinliğinde bu sorunun cevabını alabileceğiz.