22.07.2016 23:40

iPhone 7 için Yepyeni Video Yayınlandı!

iPhone 7 için yepyeni bir video yayınlandı. Weibo üzerinden yayınlanan iPhone 7 videosu teknoloji gündeminde de ses getirdi. İşte video ile ilgili detaylar!

Apple‘ın Eylül ayında tanıtacağı düşünülen yeni amiral gemi modeli iPhone 7 için haber ve sızıntılar hızla gelmeye devam ediyor. Bu haberimizde ise Çinli Weibo platformu üzerinden bir kullanıcının yayınladığı iPhone 7 videosunu paylaşıyoruz.

iPhone 7 ve iPhone 6s’i Karşılaştırdı!

iPhone 7 ile ilgili henüz resmi olarak netleşmiş bir bilgi yokken, Weibo kullanıcılarından birisi iPhone 7 olduğunu iddia ettiği cihazı ile Apple‘ın hali hazırdaki amiral gemi modeli olan iPhone 6s‘i karşılaştırdığı bir video çekti. Videoda kullanılan ve iPhone 7 olduğu iddia edilen modelin maket olduğu iddiaları da teknoloji basının da yer alıyor.

iPhone 7 ve iPhone 6s Karşılaştırma Videosu:

Videodaki iPhone 7 olduğu iddia edilen Rose Gold rengindeki modelde, sızıntılarda da olduğu gibi 3.5mm kulaklık girişinin yer almadığı gözleniyor. Bunun yanı sıra anten çizgileri kasanın yan çerçevesi üzerinde yoğunlaştığı bir tasarım yer alırken, arka kameranın ise iPhone 6s‘e göre daha büyük yer kapladığı da gözleniyor.

Apple‘ın bu yıl tanıtması beklenen iPhone 7 modeli, beklentilere göre çok önemli değişiklilerle gelmeyecek. Apple‘ın 2017 yılında tanıtacağı iPhone modelinde önemli değişikliklere imza atacağı tahmin ediliyor. Ancak yinede Apple, bu sene çıkaracağı modelde de sürpriz değişiklikler yapabilir.