iPhone 7 ile Uyumlu İlk Lensler Ortaya Çıktı!

Apple’ın son telefon modeli olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile uyumlu olan ilk lensler ortaya çıktı. Moment adlı firma iPhone 7 ile uyumlu lenslerini tanıttı!

0

iPhone 7 Plus’ın çift kamerasını yetersiz(!) bulanlar için Moment firması güzel bir duyuru yayınladı. OlloClip ile olan rekabetinde bir adım öne çıkan Moment’den gelen habere göre Moment lensler iPhone 7 Plus ve iPhone 7 ile uyumlu olarak kullanılabilecek. Fakat iPhone 6s ile uyumlu bir lensin nasıl iPhone 7 Plus ile uyumlu olacak diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Moment bu sorunu tasarladığı bir kızak ile halletmiş. İşte iPhone 7 Plus’ı profesyonel fotoğraf makinesine dönüştürebilecek lensler!

iPhone 7 Plus ve iPhone 7 İçin Uyumlu Lensler!

moment-iphone-7-lens

Moment isimli akıllı telefonlara lens ve objektif üreten firma yeni tanıttığı aparat ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile uyumlu olacağını duyurdu. OlloClip ile kafa kafaya piyasada yarışan Moment yeni atağı sayesinde OlloClip’in önüne geçeceğe benziyor. Hem tele lens hem de macro lensin iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile uyumlu çalışabileceğini fotoğraflar ile paylaşan Moment, akıllı telefon ile fotoğrafçılık yapanların yüzünü güldürdü! Bakalım Moment’in iPhone 7′li bu atağına OlloClip nasıl bir karşılık verecek?

Benzer içerikler Yazarın diğer gönderileri