30.09.2016 23:44

iPhone 7 ile Uyumlu İlk Lensler Ortaya Çıktı!

Apple’ın son telefon modeli olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile uyumlu olan ilk lensler ortaya çıktı. Moment adlı firma iPhone 7 ile uyumlu lenslerini tanıttı!

iPhone 7 Plus’ın çift kamerasını yetersiz(!) bulanlar için Moment firması güzel bir duyuru yayınladı. OlloClip ile olan rekabetinde bir adım öne çıkan Moment’den gelen habere göre Moment lensler iPhone 7 Plus ve iPhone 7 ile uyumlu olarak kullanılabilecek. Fakat iPhone 6s ile uyumlu bir lensin nasıl iPhone 7 Plus ile uyumlu olacak diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Moment bu sorunu tasarladığı bir kızak ile halletmiş. İşte iPhone 7 Plus’ı profesyonel fotoğraf makinesine dönüştürebilecek lensler!

iPhone 7 Plus ve iPhone 7 İçin Uyumlu Lensler!

moment-iphone-7-lens

Moment isimli akıllı telefonlara lens ve objektif üreten firma yeni tanıttığı aparat ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile uyumlu olacağını duyurdu. OlloClip ile kafa kafaya piyasada yarışan Moment yeni atağı sayesinde OlloClip’in önüne geçeceğe benziyor. Hem tele lens hem de macro lensin iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile uyumlu çalışabileceğini fotoğraflar ile paylaşan Moment, akıllı telefon ile fotoğrafçılık yapanların yüzünü güldürdü! Bakalım Moment’in iPhone 7′li bu atağına OlloClip nasıl bir karşılık verecek?