30.07.2016 08:41

iPhone 7 Kulaklığı ile İlgili Yeni Video Sızdı!

iPhone 7 ile ilgili sene başından beri çıkan söylentilerin en büyüğü iPhone 7’de kulaklık girişi olmayacağıydı. Yayınlanan bir video bu durumu onayladı!

Tim Cook’un yeni iPhone 7’yi tanıtmasına az bir süre kala sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. iPhone 7 ismi ilk geçtiğinden bu yana ortaya atılan iddiaların en şaşırtanı ve tepki toplayanı 3.5mm’lik kulaklık girişinden vazgeçileceği olmuştu. Bu olayı kanıtlayan birçok sızıntıdan sonra bu defa da kanlı canlı olarak iPhone 7 ile gelecek olan lightning kulaklıkların videosu YouTube’a yüklendi!

Karşınızda Yeni Nesil iPhone Lightning Kulaklık!

iphone-7-kulaklik-girisi-videosu

Bugün EverythingApplesPro isimli bit YouTube kanalı, iPhone 7 ile gelmesini beklediğimiz lightning kulaklığı video halinde YouTube’a yükledi. Kulaklıkları nereden edindiği konusunda bilgi vermeyen kullanıcı, video esnasınca yeni nesil iPhone kulaklıkları test ediyor. iPhone 6s’de kulaklıların test edildiği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu arada bu kulaklıklar ev yapımı bir ürün olabilir. Biliyorsunuz ki daha önce iPhone 7 olduğu iddia edilen birçok video ile karşılaşmış ve daha sonrasında 3D yazıcılarla yapıldığını öğrenmiştik. Fakat bu video doğruysa Apple için 3.5mm’lik kulaklık girişi artık tarih olmuş demektir!

Sizce iPhone fanları kulaklık girişinin kaldırılmasından memnun kalacaklar mı? İlerleyen günlerde hep beraber göreceğiz!