09.07.2016 23:50

iPhone 7 Kulaklık Dönüştürücüsü Ortaya Çıktı!

iPhone 7’de kulaklık girişi iptal edilmesinin üzerine alternatif çözümler ortaya çıkmaya devam ediyor. İşte karşınızda iPhone 7 uyumlu kulaklık dönüştürücüsü!

Artık iPhone 7 bekleyenler ile birlikte ilgilenmeyenler dahi biliyor ki Apple, iPhone 7’de kulaklık girişi kullanmayacak.

Bu radikal karardan sonra bazı kesimler bu gelişmeyi iPhone 7’nin daha ince yapılmasına kolaylık sağlayacağını düşünerek olumlu bulurken, bazı kesimler tarafından ise Apple’ın kulaklık girişlerini kaldırması olumsuz karşılanmıştı.

Apple’ın, iPhone 7’de kulaklık girişini kaldıracağı haberi ortaya çıktığından beri iPhone 7 satın almayı düşünenler mevcut kulaklıklarını nasıl kullanacakları konusunda endişeleniyorlardı.

Tabii ki iPhone fanları üretilecek olan yeni nesil kulaklıklardan alarak bu problemi ortadan kaldırabilirler. Fakat bazı iPhone kullanıcıları da mevcut kulaklıklarından memnun ve değiştirmeyi düşünmüyor olabilirler.

İşte böyle bir durumda devreye minik çeviriciler giriyor.

İşte iPhone 7 Kulaklık Çeviricileri!

iphone-7-kulaklık-cevirici

Daha önce Foxconn çalışanı olduğunu söyleyen bir Twitter kullanıcısı (the_malignant), iPhone 7 kamera birimleri olduğunu söylediği bir paket kamera ile fotoğraf yüklemişti.

Yine aynı kullanıcı bugün Twitter hesabından iPhone 7 için kullanılacak olan kulaklık çeviricilerinin görsellerini paylaştı.

iphone-7-kulaklık-cevirici2

Görsellerden de gördüğümüz gibi minik araçlar son derece kibar ve estetik.

Bakalım Apple’ın kulaklık girişini kaldırılmasıyla iPhone 7, diğer iPhone’lara göre daha ince olacak mı?