08.09.2016 06:03

iPhone 7 Kulaklık Fiyatı Belli Oldu!

iPhone 7 kulaklıklarının nasıl olacağı uzun süredir merak ediliyordu. Bugünkü iPhone 7 tanıtımında her şey ortaya çıktı. İşte iPhone 7 kulaklığı ve fiyatı!

Uzun süredir iPhone 7 kablosuz bir kulaklıkla mı gelecek sorusu gündemi meşgul etmekteyken bugün yapılan büyük Apple tanıtım etkinliğinde yapılan bilgilendirmelerde tüm meraklar giderildi. Kablosuz kulaklık ile oldukça iddialı bir adım atan Apple, bu kulaklıklar için ne kadar fiyat belirledi merak ettiniz mi? Şimdi sıkı durun açıklıyoruz! iPhone 7 Kablosuz kulaklıkları Türkiye satış fiyatı sadece(!) 779 TL!

iPhone 7 Airpods Türkiye Fiyatı Netleşti!

iphon-7-airpods-fiyat

iPhone 7’de radikal değişiklikler yapacağını sene başından beri beklediğimiz Apple, kulaklık birimine de el atmadan geçmedi. Hem kablosuz hem de lightining sarj çıkışını kullanan kulaklıklar bazı kesimler tarafından son derece estetik bulunurken bazı kesimler tarafından ise pek beğenilmedi. Yeni iPhone 7 kulaklıklarına AirPods ismi verilirken tanıtımdan kısa bir süre sonra kablosuz kulaklıkların Türkiye fiyatı da Apple’ın resmi sitesine girildi. Taksitli fiyatı 779 TL olarak belirlenen ilginç kulaklıklar, peşin alındığında 747.84 TL’lik bir tutara geliyor. Yeni kablosuz iPhone 7 kulaklığı AirPods, bir kulaklık için milyarlar harcayan kısmın ve iPhone ne yapsa alırım denilen kısmın dışındaki mobil severlerin cüzdanını bir hayli zorlayacağa benziyor!