20.08.2016 10:15

iPhone 7 Ne Kadar Hızlı Olacak?

iPhone 7'nin ne kadar hızlı olacağı her yeni iPhone gibi merak ediliyor. Peki iPhone 7 en güncel iOS sürümü ile bizlere gerçekte ne kadar hız sunacak?

iphone 7, ne kadar hızlı

Apple’ın tanıtmaya hazırlandığı ve çok yakın zamanda tanışacağımız iPhone 7‘nin ne kadar hızlı olacağı cihazının performansına önem veren bütün kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Bu konuda bir bilgi vermekten kaçınan Apple, iPhone 7 ile ilgili birçok detayı 7 Eylül tarihinde yapacağı konferansta anlatacak. Daha önceki yıllarda da olduğu gibi Apple, konferans sonrası bazı yeni bilgiler vererek iPhone 7‘yi uzun süre gündemde tutmak için çabalayacak. Tüm bunlar bir kenrara, aldığı cihazdan her daim en iyi performansı bekleyen kullanıcılar iPhone 7’nin ne kadar hızlı olduğu konusunu merak etmeden duramıyor.

iphone 7, performans

iPhone 7‘nin ne kadar hızlı olacağı bugüne kadar sızan görüntülere baktığımız zaman hemen hemen her kullanıcıyı memnun edecek düzeyde. Fakat bu cihazın kullanıcısı olabilmek için üst seviye performans vaat edecek bu cihazın aynı zamanda ceplere de hitap etmesi gerek.

iPhone 7’nin Hızı Henüz Net Değil!

iPhone 7 her ne kadar büyük umutlar vaat ediyor olsa da bu konuda internete düşen sızıntıların gerçeği yansıttığı iddia edilemez. Bu konuda bir açıklamaya da gitmeyen Apple’dan beklentiler büyük. Bu beklentilerin ne kadarının cevap bulacağını 7 Eylül tarihinde öğreneceğiz.

Kategoriler: Diğer