14.07.2017 21:22

iPhone 7 Plus 4K Performansını Ortaya Koyan Video

iPhone 7 Plus akıllı telefonlarıyla çekilmiş olan 4K video, kameraların performanslarını ortaya çıkarıyor. iPhone 7 Plus modeliyle çekilen video haberimizde.

Apple’ın iPhone akıllı telefonlarında kullanılan kamera, akıllı telefon kameraları içerisinde en başarılı serilerden biri olarak değerlendiriliyor. Özellikle iPhone 7 Plus modelinde kullanılan kameralar, Apple içinde yeni bir devrin başlangıcı oldu. Zaten üst seviye özelliklere sahip olan kameralarla gelen iPhone akıllı telefonların son olarak çift arka kamera kullanımı yapılan serisi iPhone 7 Plus, piyasanın en başarılı kamerasına sahip serilerinden biri.

Çift arka kamera teknolojisine geçiş yapılan modelde olması bu alanda modelin kalıcı bir yer edinmesini de sağlamış durumda. Tabi her ne kadar iPhone 7 Plus kameralarının başarılı seriler olduğunu belirtsek de örnekler gösterilmeden kameraların ne kadar başarılı olduğunu net bir şekilde gösteremiyoruz.

iPhone 7 Plus 4K Çekimi İçin Harika Video

Bu noktada kameraların performanslarını en iyi şekilde ortaya koyan yeni videolarda paylaşılmaya devam ediyor. Daha önce iPhone 7 Plus ile çekilmiş kısa film kamera performansını ortaya koymuştu. Şimdiyse Harshit Vora tarafından paylaşılan Yellowstone videosu iPhone 7 Plus 4K çekim performansını ortaya koydu. Sözü daha fazla uzatmadan tamamen iPhone ile çekilen Yellewstone videosunu ekleyelim.