01.09.2016 15:08

iPhone 7 Plus İlk Defa Çalışır Durumda Görüntülendi!

Tanıtımına sayılı günler kala iPhone 7 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni sızıntıda iPhone 7 Plus'ın çalışır durumdaki videosu yer alıyor!

Apple’ın bu yıla damga vurması beklenen ve muhtemelen adı iPhone 7 olacak yeni iPhone serisinin tanıtımına artık çok az kaldı. 7 Eylül’de Apple tarafından düzenlenecek etkinlikte tanıtılması beklenen iPhone 7 modeline ait sızıntıların sayısı da tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte artış gösterdi.

iPhone 7’nin Plus versiyonuna ait olduğu iddia edilen yeni sızıntıda iPhone 7 Plus’ın çalışır vaziyette olduğu görülüyor. Bu videodaki cihaz eğer gerçekten iPhone 7 Plus ise bu iPhone 7 Plus’ın ilk defa çalışır vaziyette görüntülendiği anlamına da geliyor.

Twitter’da Paylaşılan iPhone 7 Plus Videosu!

Twitter üzerinde paylaşılan iPhone 7 Plus videosu çalışır halde çekilmiş ilk iPhone 7 Plus videosu olabilir. Daha önce iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a ait olduğu iddia edilen prototipler, maketler ve çeşitli parçalara ait görüntüler ortaya çıkmıştı. Ancak bu videoda ilk defa çalışır vaziyette bir iPhone 7 Plus bizleri karşıladı.

Videodaki cihazın iPhone 7 Plus olduğunu iddia eden Sonny Dickson isim Twitter kullanıcısı geçmişte de doğru sızıntılar yapmıştı. Bu açıdan videodaki cihazın gerçek iPhone 7 Plus olma ihtimalinin de yüksek olduğunu aktaralım. Videodaki iPhone 7 Plus olduğu iddia edilen modelin gerçek olup olmadığını önümüzdeki hafta Apple’ın düzenleyeceği iPhone 7 tanıtımın ardından anlayabileceğiz.