08.06.2016 18:29

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için Yeni Konsept Tasarımlar Yayınlandı!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için yeni konsept tasarım görselleri Martin Hajek tarafından yayınlandı. İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus konsept tasarımları!

Apple‘ın muhtemelen Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus(ya da iPhone 7 Pro) ikilisi selefleri gibi daha çıkmadan çok konuşulmaya başlandı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için sızdırılan bilgilerden yola çıkan, konsept tasarımları ile ünlü Martin Hajek ise  iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için hazırladığı konsept tasarımlarını da yayınladı. Peki iPhone 7 ve iPhone 7 Plus konsept tasarımlarında dikkat çeken ayrıntılar neler?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Konsept Tasarımları ve Detaylar!

Martin Hajek tarafından hazırlanan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus konsept görüntülerinde sızıntılarda da olduğu gibi 3.5mm kulaklık girişine yer vermeyen Hajek, iPhone 7 Plus arka kamerasında ise çift kameraya yer vermiş.

iPhone 7 ve büyük ekran boyutuna sahip iPhone 7 modeli olacak iPhone 7 Plus ya da iPhone 7 Pro için yeni haberler geldikçe aktarmaya devam edeceğiz. Bu haberimizde yayınladığımız konsept tasarımların ise nihai tasarımlar olmadığını sadece sızdırılan bilgilerden yola çıkarılarak hazırlanan görseller olduğunu bir kez daha aktarmak istiyoruz.

Bakalım Apple‘ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tasarımları bu konsept görüntülere ne derecede yakınlık gösterecek?