22.12.2015 20:41

iPhone 7 Videosu Sızdırıldı!

Apple'ın gelecek yıl tanıtacağı iPhone 7'e ait bir video sızdırıldı. iPhone 7 ilk kez bu kadar net görüldü. İşte iPhone 7'nin sızdırılan videosu!!

Apple önümüzdeki yıl iPhone 7‘yi tanıtacak. iPhone 7‘e ait olduğu iddia edilen sızıntıların sayısı ise bu sürenin yaklaşmasıyla birlikte her geçen gün hızla artıyor. Bugün ortaya çıkan iPhone 7 sızıntısı ise bir video! Videoda iPhone 7 net bir şekilde görüntüleniyor.

İşte Sızdırılan iPhone 7 Videosu!

Diğer firmalar gibi Apple da ürününü piyasaya sürmeden önce kimselere göstermek istemiyor. Ancak yine diğer firmalar gibi bu sızıntıların önüne de bir türlü geçilemiyor. Bu seferki sızıntıya konu olan video ise Foxconn fabrikasında işçi olduğu tahmin edilen bir kişi tarafından çekildi.

Videoda iPhone 7‘nin metal bir tasarıma sahip olduğu gözleniyor. Bunun yanı sıra fiziksel olarak hali hazırda diğer iPhone modellerinde bulunan HOME tuşunun iPhone 7‘de olmadığını da görüyoruz. Ayrıca daha önce haberini yaptığımız üzere iPhone 7‘de Lightning girişiyle kulaklık bağlantısı sağlanacağı sızıntısının da doğruluk ihtimali artıyor. Çünkü videodaki iPhone 7 olduğu iddia edilen cihaz üzerinde 3.5mm portu gözükmüyor.

Bakalım bu sızıntı doğruları ne kadar yansıtıyor? Technolat.com olarak iPhone 7’nin çıkışı öncesindeki bu süreci sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!