iPhone 7 Videosu Sızdırıldı!

Apple'ın gelecek yıl tanıtacağı iPhone 7'e ait bir video sızdırıldı. iPhone 7 ilk kez bu kadar net görüldü. İşte iPhone 7'nin sızdırılan videosu!!

Apple önümüzdeki yıl iPhone 7‘yi tanıtacak. iPhone 7‘e ait olduğu iddia edilen sızıntıların sayısı ise bu sürenin yaklaşmasıyla birlikte her geçen gün hızla artıyor. Bugün ortaya çıkan iPhone 7 sızıntısı ise bir video! Videoda iPhone 7 net bir şekilde görüntüleniyor.

İşte Sızdırılan iPhone 7 Videosu!

Diğer firmalar gibi Apple da ürününü piyasaya sürmeden önce kimselere göstermek istemiyor. Ancak yine diğer firmalar gibi bu sızıntıların önüne de bir türlü geçilemiyor. Bu seferki sızıntıya konu olan video ise Foxconn fabrikasında işçi olduğu tahmin edilen bir kişi tarafından çekildi.

Videoda iPhone 7‘nin metal bir tasarıma sahip olduğu gözleniyor. Bunun yanı sıra fiziksel olarak hali hazırda diğer iPhone modellerinde bulunan HOME tuşunun iPhone 7‘de olmadığını da görüyoruz. Ayrıca daha önce haberini yaptığımız üzere iPhone 7‘de Lightning girişiyle kulaklık bağlantısı sağlanacağı sızıntısının da doğruluk ihtimali artıyor. Çünkü videodaki iPhone 7 olduğu iddia edilen cihaz üzerinde 3.5mm portu gözükmüyor.

Bakalım bu sızıntı doğruları ne kadar yansıtıyor? Technolat.com olarak iPhone 7’nin çıkışı öncesindeki bu süreci sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

 • Abuzer

  Şimdi binlerce kişi elindeki 6 plusları elden çıkartıp iphone 7 lere hücum eder iki maaş tutarındaki parayı akıtır 🙂 Canım ülkemin mantıksız insanı çok.

 • sevim

  İphone 7’yi sabırsızlıkla bekliyorum. Hangi telefonu alacağımızı şaşırdık. Her yıl yeni bir iphone telefon. Yanlız iphone işini iyi yapıyor.

 • cwlerde

  iPhone 7 sabırsızlandırıyor, ancak piyasaya düşen bu videolar ve görüntülerin hepsi konsept videosu. Apple’a fikir vermesi ve beklentilerin ne yönde olduğunu şekillendirmek için çekilmiş videolar. Uçan kaçan çok farklı bir model bekleyenler bence boşuna heyecanlanmasınlar. Apple çok da bir şey katmayacak ince dokunuşlar ve geliştirmeler ile güzel bir model çıkaracak ama uçan kaçan bir cihaz beklemeyin derim ben…

 • Ayşegül Tüküren

  Hayır peki neden bunu eldiven takarak gösteriyor orasını anlam veremedim. Sanki tehlikeli bir şey tutuyormuş gibi.

 • Ali AS

  iphone 6 alacaktım. ama artık bu iphone cıkacagını ögrenınce alma ısteyım kalmadı.

 • Osman

  Apple yine yapmış yapacağını bende tam telefon değiştirmek üzereydim ki bu videodan sonra biraz daha beklemem gerektiğini anladım

 • Şevket

  Ben bu sızdırma olaylarının bilinçli yapıldığını düşünüyorum. Doğru ürün olsun veya olmasın böyle bir haber açığa çıkarıldığında o marka konuşulmaya başlanıyor.