03.09.2016 17:08

iPhone 7 Yeni Renk Seçenekleri ile Gelecek!

Merakla beklenen iPhone 7 tarafından gelen son sızıntıların cihazın yeni renk seçenekleri ile geleceğini gösteriyor! İşte iPhone 7'nin renkleri!

iphone 7 piyano siyahı

Her geçen gün iPhone 7 ile ilgili olarak yeni bir sızıntı ortaya çıkıyor ve böylelikle cihaz hakkında bilinmeyen birçok detay tanıtım günü öncesi öğreniliyor.  Son sızdırılan görsellere göre iPhone 7‘nin yeni renk seçenekleri ile geleceği iddia ediliyor.

iPhone 7’nin yeni bir renk seçeneği ile gelmesi ihtimalleri bugüne kadar hiç konuşulmamıştı. Fakat son sızdırılan görsellerin bu konuda kesin kanıtlar sunuyor diyebiliriz.

iPhone 7 Piyano Siyahı Renk Seçeneği ile Gelecek

iphone 7,piyano siyahı,yeni renk
Yukarıdaki görselin üzerinde gördüğünüz adres tarafından sızdırılan ve 9toMac tarafından haberi yapılan bu görsele baktığımız zaman iPhone 7‘nin her zamanki renk seçeneklerine ek olarak piyano siyahı rengi ile de geleceği görülüyor.

Yukarıdaki oarçaların iPhone 7‘ye ait olup olmadığı konusunda kesin bilgiler yok. Fakat yeni iPhone‘un piyano siyahı rengi ile gelmesi herkes adına büyük sürpriz olacaktır.

Son dönemlerde Samsung‘un telefonlarında sıkça cam kullanarak telefonlarını parlak gösterdiğini biliyoruz. Apple, piyano siyahı renk seçeneği ile Samsung’a bir cevap vermek için iPhone 7‘yi yeni renk seçenekleri ile sunabilir.