29.08.2016 20:54

iPhone 7’nin Çıkış Tarihi Netleşti!

iPhone 7’nin senenin son bombası olarak tanıtılmasına çok az bir süre kaldı. Gelen haberlere göre iPhone 7, 7 Eylül’de resmi olarak tanıtılacak!

Sene başından beri iPhone 7 nasıl olacak? iPhone 7’de çift kamera mı olacak? iPhone 7 su geçirmez mi olacak? gibi türlü türlü soruların cevabını arayıp durduk. Artık bu meraktan kurtulmanın vakti geldi de çattı! Apple’ın son telefonu iPhone 7, tanıtım etkinliğinin ortaya çıkması ile gelen bilgilere göre 7 Eylül’de yani yaklaşık 10 gün sonra tanıtılacak!

iPhone 7’de Bizi Hangi Özellikler Bekliyor

iphone

Giriş kısmında bahsettiğimiz gibi hakkında en çok spekülasyon dönen telefon özelliğini kazanmayı başaran iPhone 7, eğer bu beklentileri karşılayacak bir şekilde karşımıza çıkmazsa büyük bir hayal kırıklığına neden olacak! Ayrıca herkes, su geçirmez özelliğe sahip, önde veya arkada iki adet kamerası olan, jack girişsiz bir iPhone 7 beklerken, iPhone 7’nin 6s’in sadece donanımsal güçlendirilmiş versiyonu olarak yani iPhone 6SE şeklinde gelebileceği olasılığı da var! Hakkında bizim de bolca yazıp çizdiğimiz bir telefon olan iPhone 7 ile gelmesi beklenen birkaç özellik daha var. Örneğin home butonunun fiziksel tasarımdan çıkarılıp dokunmatik yani kapasitif sisteme geçileceği düşünülüyordu. Bakalım 10 gün sonra tanıtılacak olan iPhone 7 bizleri hayal kırıklığına uğratacak mı?

iPhone 7‘de geleceğini düşündüğümüz tüm özellikleri buradan okuyabilirsiniz: