07.09.2016 21:49

iPhone 7’nin Fiyatı Açıklandı!

Uzun süredir merak edilen iPhone 7'nin fiyatı da Apple'ın düzenlediği tanıtım etkinliğinde açıklandı. İşte iPhone 7 fiyatı ve merak edilen diğer detaylar!

Apple, tanıtım etkinliğinde iPhone 7’nin özellikleri ile birlikte fiyatını da açıkladı. Uzun süredir merak edilen iPhone 7 fiyatı da bu açıklamayla birlikte netleşmiş oldu. Peki Apple’ın belirlediği iPhone 7 fiyatı ne kadar? İşte uzun süredir merakla gelmesi beklenen o haber!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Fiyatı Ne Kadar?

Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı her sene olduğu gibi bu senede farklı depolama seçenekleri ve depolama seçeneklerine bağlı olarak değişen fiyatları ile birlikte piyasaya sunacak. Apple’ın yeni modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın fiyatı ise aşağıdaki şekilde karşımıza çıkıyor:

iPhone 7 Fiyatı: 32 GB – 649 dolar

iPhone 7 Plus Fiyatı: 32 GB – 769 dolar

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus fiyatları bu şekilde netlik kazanmış oldu. Apple’ın yeni iPhone modellerinin ülkemizde kaç TL fiyat etiketiyle satışa sunulacağı ise henüz netlik kazanmış değil. Önümüzdeki günlerde bu bilgi de netlik kazanacaktır. Bakalım iPhone 7 Türkiye‘de nasıl bir ilgi görecek?