03.09.2016 13:14

iPhone 7’nin Fiyatını Yayınlayınca Çöktü!

iPhone 7’nin Türkiye fiyatını yayınlaması ile gündeme gelen Vatan Bilgisayar’a şu an ulaşılamıyor. Görünen o ki iPhone 7, fiyatına rağmen büyük talep alacak!

Aylardır çıkmasını dört gözle beklediğimiz iPhone 7’de sona yaklaşırken daha duyurulmadan geçtiğimiz günlerde ünlü bir elektronik mağaza şirketi olan Vatan Bilgisayar, iPhone 7’nin fiyatını yayınlamıştı. Herkesin 3.800 TL’lik fiyatı ile sinirlerini zıplatan iPhone 7 ilanından sonra şu an Vatan Bilgisayarın sitesine ulaşılamıyor! Anlaşılan o ki iPhone 7 büyük talep görecek!

iPhone 7’nin Fiyatını Yayınlayan Siteye Ulaşılamıyor!

iphone-7-fiyati-belli-oldu

Teknoloji ile az çok arası iyi olan herkesin bildiği bir sanal mağaza olan Vatan Bilgisayar geçtiğimiz gün iPhone 7’nin fiyatını 3.799 TL olarak duyurmuştu. iPhone 7’nin fiyatı çoğu Apple fanını sinirlendirirken bir kesim ise bu fiyatı umursamamış olacak ki mağaza sitesinin çökmesine neden oldu! Üstelik mağazada yayınlanan fiyat iPhone 7’nin sade modeli yani Plus olmayan modelinin fiyatı! Hal böyle iken iPhone 7 Plus modelinin 4000 TL bandını kolaylıkla aşacağını söyleyebiliriz. Ayrıca 7 Eylülde vatan bilgisayarda ön satışa sunulacağı beklenen iPhone 7’nin nasıl olacağı kulağımıza gelen dedikodulara rağmen hala gizemini koruyor. Bakalım 3800 TL’lik bir iPhone’da jack girişi olacak mı? Home tuşunun akıbeti ne olacak? Kısa bir süre sonra tüm gizem çözülecek!