11.08.2016 20:20

iPhone 7’nin Gold ve Space Black Renkli Panelleri Sızdı!

Apple'ın yeni göz bebeği olacak iPhone 7 için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu seferki sızıntıda ise iPhone 7'nin farklı renklerdeki panelleri görüntülendi!

iphone 7, yeni bilgiler, çıkış tarihi, tanıtım tarihi

Apple’ın Eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte tanıtması beklenen yeni amiral gemisi iPhone 7’nin tanıtım tarihi yaklaştıkça gelen sızıntılarda da artış yaşanmaya başladı. En yeni sızıntı ise bir online alış-veriş sitesinde geldi. Site tarafından iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a ait olduğunu iddia ettiği yeni görüntüleri paylaşıldı. Görüntülerde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Gold ve Space Black renklerindeki panelleri yer alıyor.

iPhone 7’ye ait Olduğu İddia Edilen Görüntüler ve Detayları!

iPhone 7’nin sızdırılan görsellerinde daha önceki sızıntıların aksine bir ayrıntı bulunmuyor. Apple’ın 3.5mm kulaklık girişini kaldırıp kaldırmayacağı ise halen daha gizemini koruyor. Daha önce bazı sızıntılar 3.5mm kulaklık girişinin olmadığını görmüştük. Bu sefer ki sızıntılarda ise iPhone 7’nin alt bölümü gözükmediğinden bu konuda bir bilgi veremiyoruz.

Görüntülere bakıldığında iPhone 7’nin anten çizgilerinin telefonun arka yüzeyinden tamamen kaldırılarak kenarlara yoğunlaştığını görüyoruz. Daha önceki sızıntılarda da olduğu gibi görsellerdeki iPhone 7’de de tek bir kamera kullanılırken, iPhone 7 Plus‘da ise çift kamera yer alıyor. Görsellerdeki iPhone 7’nin kamera tasarımı ise diğer iPhone modellerine göre daha büyük ve farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın O Görselleri!

iPhone-7-Plus-and-iPhone-7 iphone-7-space-black iPhone-7-Arka iPhone-7-On iPhone-7 iPhone-7-Plus iPhone-7-Plus-Arka